Brak produktów w koszyku.

Tektura falista

Tektura falista

Doskonale znany materiał o wysokim stopniu wytrzymałości oraz uniwersalnym zastosowaniu bardzo szybko znalazł swoje miejsce w wielu dziedzinach, zarówno gospodarczych, jak i domowych. Co jednak sprawia, że tektura falista jest przedmiotem tak chętnie wykorzystywanym w najróżniejszych magazynach oraz firmach transportowych, i czy warto jest w nią inwestować?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Szerokie zastosowanie tektury falistej

Prawdę mówiąc, tektura falista może być użyta dosłownie wszędzie. Głównie jednak używana jest do zabezpieczenia towaru, przykładowo wykonanego ze szkła lub innego, łatwego do uszkodzenia tworzywa. Oprócz tego, tekturę falistą wykorzystamy do amortyzacji paczek (przykładowo wysyłek) przed silnymi uderzeniami oraz wstrząsami.

Dodatkowo tektura falista dostępna w naszym sklepie wykorzystywana jest jako materiał ochronny podłóg. Dzięki wyłożeniem za jej pomocą podłoża będziemy mogli w bezpieczniejszy sposób przenosić cięższe przedmioty, gdyż w razie ewentualnego ich upadku, nasza podłoga będzie dodatkowo chroniona przez kilka warstw papieru. Sprawdzi się ona także podczas remontów, gdy kafelki lub panele mogą zostać w łatwy sposób zarysowane, lub też poplamione ciężką do zmycia farbą.

Falista tektura znajduje swoje zastosowanie nie tylko w miejscach pracy oraz placówkach przemysłowych, ale również jako element dekoracyjny w niektórych wystrojach wnętrz. Dodatkowo, tektura falista może być wykorzystywana do tworzenia ozdobnych opakowań na prezenty czy torebek na alkohole. Tektura dwuwarstwowa jest również tworzywem, z którego wykonywane jest wiele artykułów papierniczych, których używamy na co dzień.

W przypadku częstego wysyłania przesyłek, tektura falista może na stale zagościć w naszym magazynie i pełnić rolę wypełniacza do paczek (więcej o wypełniaczach na odpowiedniej podstronie naszego sklepu). Dzięki niej będziemy mogli nie tylko wypełnić wolne przestrzenie, ale oddzielić również przedmioty, które mogłyby o siebie zahaczać podczas transportu, co doprowadziłoby do ich uszkodzenia.

Budowa tektury falistej

Owa tektura tak doskonale gwarantuje zabezpieczenie produktu głównie za sprawą jej budowy. Jest ona tworzywem całkowicie ekologicznym, w stu procentach biodegrowadalnym.

Tektura falista składa się z dwóch papierowych warstw. Pomiędzy nimi znajduje się jeden dodatkowy płat o pofalowanej powierzchni. Ten sposób budowy sprawia, że tektura falista jest delikatna w dotyku, jest też giętka i elastyczna, posiada także bardzo dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Odnaleźć można również tektury o innej budowie, w tym dwu-, trzy-, pięcio-, lub nawet siedmiowarstwowe.

Idealnie nadaje się ona, by owinąć nią produkt, którego czeka długa podróż podczas transportu. Będzie w stanie ochronić wszystkie jego powierzchnie przed uszkodzeniami oraz zarysowaniami.

Warto dostosować tekturę falistą do swoich potrzeb, tak, by w pełni wykorzystać jej potencjał.

Tektura w naszym sklepie

Tektura falista dostępna w ofercie naszej strony dostępna jest w kilku wariantach, głównie ze względu na jej dostępną ilość rolce, o różnych szerokościach i powierzchni.

Jesteśmy w stanie zapewnić, że nasz asortyment pełen jest tektur wykazujących odpowiednio wysokie właściwości amortyzujące oraz estetyczne.

Przedmioty można zabezpieczać na wiele sposobów za pomocą produktów dostępnych w naszym sklepie, najpopularniejszym wyborem jednak nadal pozostaje falista tektura. Wbrew pozorom, jej możliwości w zastosowaniu są naprawdę duże, tak więc przydatna może okazać się zarówno pracownikom napędzającym duże firmy, jak i też osobom, które chciałyby wykorzystać je w swoim gospodarstwie domowym. Tektura falista idealnie nadaje się do wszystkich tych środowisk.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do rozpoczęcia wykorzystywania tektury falistej, gdyż jest to przedmiot, który z całą pewnością ułatwi nam życie na wielu płaszczyznach, zarówno podczas szykowania wielkich, międzykrajowych przesyłek w firmach kurierskich, jak i w wykorzystywaniu jej w bardziej prywatnym celu, na przykład przy okazji prac remontowych. Warto jest więc w nią zainwestować i rozpocząć stosowanie.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter