Brak produktów w koszyku.

Akcesoria do taśm spinających

Akcesoria do taśm spinających

Taśmy spinające pozwalają dodatkowo zabezpieczyć przesyłkę na czas transportu lub przechowywania w magazynie. Stanowią akcesoria niezbędne do pakowania ciężkich produktów, ponieważ stabilizują towar w czasie transportu. Są odporne na uszkodzenia i wytrzymałe, więc spakowane produkty mogą być bezpiecznie przewożone z miejsca na miejsce.

Aby w pełni wykorzystać możliwości taśm spinających, potrzebne są dodatkowe akcesoria do taśm spinających umożliwiające ich prawidłowe założenie na kartony.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Jakie akcesoria są potrzebne, by prawidłowo założyć taśmy spinające?

Bandowanie paczek i palet, czyli opasanie ich taśmą spinającą, odbywa się przy użyciu specjalnych urządzeń – napinaczy do taśm pp lub wiązarek. Aby jednak utrzymać odpowiednie naprężenie taśmy spinającej potrzebne do zabezpieczenia palet czy produktów na czas transportu, konieczne jest użycie odpowiednich zapięć. Mogą to być druciane spinacze zaciskowe, zapinki metalowe albo zapinki polipropylenowe. Stanowią solidne i praktyczne zapięcia służące do łączenia taśmy spinającej.

Jak wybrać odpowiednie spinacze lub zapinki?

Do łączenia taśm pp używanych przy zabezpieczeniu lżejszych produktów wystarczą zapinki polipropylenowe. Zapewnią one wystarczającą siłę łączenia taśm pp.

Do cięższych paczek potrzebny jest spinacz zaciskowy druciany lub zapinka metalowa. Nadają się do łączenia zarówno taśm pp (polipropylenowych) jak i taśm PET (poliestrowych).

Należy pamiętać o tym, by szerokość zastosowanej zapinki była dopasowana do użytej taśmy spinającej. W przeciwnym wypadku przewożone produkty mogą zostać narażone na uszkodzenie.

Najwyższej jakości akcesoria do łączenia taśmy spinającej

O zabezpieczeniu paczki decyduje każdy użyty do pakowania element. Jeżeli użyjemy mocnych taśm spinających, ale do łączenia użyjemy słabej zapinki, to jakość taśmy przestanie mieć w tym momencie znaczenie. Słaba zapinka może zerwać się w czasie transportu.

Wybierając zapinki czy spinacz zaciskowy do mocowania taśmy warto zwrócić uwagę na jakość materiału, z którego zostały one wykonane.

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów do taśm spinających

Dostępne w ofercie naszego sklepu akcesoria do pakowania to taśmy spinające różnej szerokości, napinacze, odwijacze, spinacze zaciskowe, narożniki ochronne, zapinki polipropylenowe i druciane.

Zapinki i spinacze zaciskowe, które oferujemy w naszym sklepie, mają różną szerokość. Bez problemu można je dobrać do używanej taśmy spinającej. Pakowane są w paczki po 1000, 2000, 3500 lub 5000 elementów.

Jak prosto zamówić nasze akcesoria?

Strona naszego sklepu umożliwia wygodne przeglądanie wszystkich dostępnych akcesoriów do taśm spinających. Korzystając z czytelnego podziału menu na kategorie można łatwo dotrzeć do potrzebnych produktów. W razie wątpliwości co do wyboru odpowiednich elementów systemu zabezpieczania paczek, służymy fachową pomocą.

Wszystkie produkty dostępne są w naszym magazynie, dzięki temu zapewniamy szybką wysyłkę. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą oraz do zakupów.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter