Brak produktów w koszyku.

Etykiety z nadrukiem

Etykiety z nadrukiem

Sklep internetowy pakuj24.pl w swojej ofercie posiada również etykiety samoprzylepne z nadrukiem. Swój użytek odnajdą one w wielu dziedzinach, jednak głównie wykorzystywane są do oznaczania szklanych przesyłek oraz przedmiotów łatwych do uszkodzenia. Etykiety samoprzylepne są łatwe w użytku i warto jest w nie zainwestować.

Etykiety samoprzylepne – dlaczego są ważne?

Nie chcemy przecież, aby nasze produkty, w których produkcję włożyliśmy sporo wysiłku oraz pieniędzy, zostały zniszczone podczas transportu. Co prawda, na wiele rzeczy nie mamy wpływu, jednak nie zaszkodzi dodatkowo zabezpieczyć paczki poprzez umieszczenie na nich stosownego ostrzeżenia.

Aplikacja etykiet sprawi również, iż owinięte nią przedmioty staną się lepiej widoczne, a inne osoby, przykładowo pracujące w firmach kurierskich, ostrożniej będą się z nimi obchodzić.

Etykiety foliowe są zatem w stanie lepiej zabezpieczyć szklane przedmioty, oraz te wykonane z innych, delikatnych materiałów, w tym produkty spożywcze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Etykiety są chętnie wykorzystywane w przemyśle opakowaniowym

Część firm w dalszym ciągu nie dokłada wystarczających starań, aby zaopatrzyć się w odpowiednie etykiety papierowe. Często doprowadza to strat materiałów, których można było z łatwością uniknąć, poprzez wcześniejsze przygotowanie się.

Etykiety samoprzylepne są przykładowo przedmiotem wręcz obowiązkowym w przemyśle spożywczym, inaczej produkty zapakowane w słoiki czy inne szklane naczynia, nie tylko nie dotarłyby na miejsce w całości, ale też i narobiłyby niemałego bałaganu. Etykiety z nadrukiem kolorowym są w stanie zaradzić takim, i innym przykrym sytuacjom – ostrzeżenia na nich zawarte natychmiastowo rzucają się w oczy i dają do myślenia.

Etykiety foliowe chętnie są zatem wykorzystywane w firmach wysyłkowych, których przesyłki bardzo często muszą przejść przez ręce wielu ludzi, niekoniecznie zdających sobie sprawę z zawartości owej paczki. Druk cyfrowy na nich zawarty odpowiednio ostrzega przez możliwymi zagrożeniami w przypadku nieodpowiedniego obchodzenia się z przesyłką.

Miejmy jednak na uwadze, że etykiety drukowane są w stanie zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, ale nie jest to jedyny środek ostrożności, o który powinniśmy zadbać. Upewnijmy się, czy zapakowany przez nas przedmiot jest odpowiednio stabilny (na przykład unieruchomiony papierem), a samo pudełko zostało dokładnie oklejone i nie jest dziurawe.

Folie samoprzylepne i ich rodzaje

Na sklepowych półkach znajdują się etykiety samoprzylepne przekazujące najróżniejsze informacje. Niekoniecznie są to ostrzeżenia, choć, jak okazuje się w praktyce, najczęściej mają one taki właśnie charakter.

Etykiety drukowane wraz z ostrzeżeniami są najczęściej wykorzystywanym typem nalepek. W znacznej większości takie etykiety wykonane są z białego papieru oraz zawierają stosowne napisy, lub też obrazki symbolizujące szkło, przedmioty delikatne (fragile), oraz inne przestrogi.

Etykiety papierowe powinny również znaleźć się w odpowiednim miejscu. Musimy zadbać o to, aby były one w pełni widoczne i nie zasłonięte (przykładowo przez innego rodzaju folie czy kody kreskowe). Dzięki temu dany produkt dotrze do swojego miejsca docelowego w jednym kawałku.

Rolki są sporych gabarytów, dzięki czemu będziemy mogli nimi pokryć przesyłki o różnych wymiarach. Folia polipropylenowa, często używana do ich produkcji, jest wytrzymała oraz nie wytwarza nieprzyjemnego zapachu.

Kiedy powinniśmy używać etykiety?

Najbezpieczniejszą odpowiedzią będzie – kiedy tylko jest to możliwe. Powinniśmy aplikować je zawsze, gdy zwykłe oznaczenia sprawiają wrażenie niewystarczających. Etykiety kolorowe sprawdzą się więc doskonale w przypadku produktów szklanych oraz szczególnie wrażliwych, na przykład w branży kosmetycznej.

Szerokie zastosowanie owych etykiet sprawia, że przedsiębiorcy chętnie się w nie zaopatrują oraz wykorzystują. Etykiety papierowe powinny zatem zagościć na stałe zarówno w mniejszych, domowych działalności gospodarczych, jak i w tych większych, prosperujących na znacznie większą skalę, firmach.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter