Brak produktów w koszyku.

Dyspensery do taśm samoprzylepnych

Dyspensery do taśm samoprzylepnych

Dyspenser to urządzenie ułatwiające i przyspieszające cały proces wysyłania zamówień. Jest to specjalny podajnik do taśmy klejącej, który umożliwia szybkie jej naklejanie wokół kartonów. Prosta konstrukcja sprawia, że dyspensery do taśm klejących są obsługiwane jedną ręką, podczas gdy drugą można zabezpieczyć pakowany towar i przytrzymać klejony karton.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Funkcjonalne dyspensery do taśmy klejącej ułatwiają używanie taśm samoprzylepnych podczas pakowania

Dyspenser do taśmy klejącej należy do prostych urządzeń. W jego budowie najważniejsze są dwa elementy. Pierwszy to uchwyt, za który trzyma się dyspenser do taśmy. Drugi to miejsce mocowania taśmy pakowej.

Uchwyt powinien zapewnić stabilne trzymanie urządzenia. Często jest specjalnie wyprofilowany, by jak najlepiej dopasował się do kształtu dłoni. Dzięki temu dyspenser do taśmy klejącej jest wygodny w użyciu.

Mocowanie taśmy pakowej zależy od rodzaju dyspensera. Najczęściej taśma klejąca przytrzymywana jest przy użyciu metalowego, ruchomego trzpienia. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na szybką wymianę rolki taśmy, gdy się skończy i powrót do pakowania.

Rodzaje dyspenserów w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdują się dyspensery do taśmy klejącej uznanych producentów krajowych z branży opakowań. Ich długoletnie doświadczenie oraz zastosowanie wysokiej jakości metalu do produkcji powoduje, że podajnik do taśm pakowych oferowany w naszym sklepie cechuje się najwyższą jakością. Produkty wytwarzane są dbałością o szczegóły, a dzięki temu zapewniają szybkie przygotowanie przesyłek.

Niektóre dyspensery do taśmy umożliwiają założenie na raz do 4 rolek taśmy pakowej. Jest to produkt specjalistyczny do przemysłowego użytku.

Ręczne dyspensery do taśmy klejącej – udogodnienie przy pakowaniu zamówień

Podajnik do taśmy pakowej utrzymuje taśmę w stałej gotowości do zastosowania. Przystępując do pakowania produktów, nie trzeba szukać miejsca, w którym znajduje się początek taśmy klejącej. Jest on zawsze odczepiony od taśmy klejącej. Podajnik przytrzymuje go na specjalnym miejscu, które służy jednocześnie do odcinania taśmy klejącej.

Stosując podczas przygotowania kartonów podajnik do taśmy pakowej, nie potrzebujemy używać nożyczek. Jedną ręką trzymamy dyspenser do taśmy pakowej prowadząc go wzdłuż sklejanego miejsca, a gdy chcemy zakończyć klejenie, wówczas szybkim ruchem urywamy taśmę na specjalnie do tego przeznaczonych ząbkach.

Ręczne dyspensery do taśm klejących dostępne w naszym sklepie to wyłącznie sprawdzone produkty. Ilość sprzedawanych przez nas urządzeń stanowi dodatkowe potwierdzenie ich wysokiej jakości.

Jakie czynności ułatwi dyspenser do taśmy pakowej?

Dyspenser do taśm pakowych pozwoli skrócić czas potrzebny na znalezienie początku taśmy pakowej przy rozpoczynaniu klejenia. Nie ma potrzeby poszukiwania początku taśmy, bo od razu pokazuje nam to podajnik.

W następnej kolejności dyspenser do taśm pakowych ułatwia sam proces naklejania taśmy pakowej wokół kartonu. Można prowadzić podajnik do taśmy pakowej pewnie jedną ręką i uzyskać proste sklejenie łączonych powierzchni.

Ręczne dyspensery do taśm pakowych niwelują konieczność używania nożyczek. Specjalne ostrze zakończone ząbkami służy do porcjowania taśmy pakowej.

Rodzaje taśm samoprzylepnych, które mogą być używane z dyspenserami

Dyspensery do taśm pakowych przystosowane są do używania taśmy pakowej o szerokości 50mm. Nie ma znaczenia, czy jest to taśma z klejem akrylowym, czy kauczukowym, brązowa, czy przezroczysta. Każda z nich będzie pasowała do dyspensera.

Nowoczesne dyspensery do taśm klejących są zdecydowanie lżejsze i wygodniejsze w użytkowniu niż starsze modele.

Sprawdź funkcjonalne dyspensery do taśm klejących znajdujące się w naszej ofercie

Podajnik do taśmy pakowej powinien znaleźć się w każdej firmie, która wysyła towar do swoich klientów. Dostawa dobrze zapakowanych produktów zwiększa zadowolenie kupującego z dokonanej transakcji. Dlatego oferujemy wszechstronny asortyment, by oferta sklepu internetowego była atrakcyjna dla każdego naszego klienta. Szeroki wybór produktów daje możliwość dopasowania ich do specyficznych potrzeb. Koniecznie sprawdź nasze bestsellery premium.

Jeżeli zainteresował Cię podajnik do taśmy dostępny w naszym sklepie — zapraszamy do złożenia zamówienia. Jeżeli urządzenie jest dostępne, to dostawa będzie bardzo szybka. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by termin realizacji zamówień na dyspensery do taśmy był ekspresowy.

Oferujemy bezpieczne płatności, wysyłka zaś następuje tego samego lub następnego dnia roboczego. Szybka płatność to zniesienie konieczności oczekiwania na przystąpienie przez nas do realizacji zamówienia. Aby przygotować dyspenser do wysyłki, potrzebujemy dostać informacje o płatności.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter