Brak produktów w koszyku.

Pisaki permanentne

Pisaki permanentne

Markery permanentne to artykuły piśmiennicze znajdujące się w większości hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych. Ich uniwersalne użycie sprawia, że napotkać na nie możemy się również w większości gospodarstw domowych. Znajdują one swoje zastosowanie zarówno w roboczych czynnościach, jak i przy stricte prywatnym użytkowaniu. Dzięki faktowi, iż markery permanentne doskonale sprawdzają się w pisaniu na praktycznie każdej powierzchni, stały się one produktem chętnie kupowanym przez ludzi zajmującymi się kompletnie różnymi od siebie formami aktywności.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pisaki permanentne i ich zastosowanie

Ich zastosowanie jest na tyle uniwersalne, że nie sposób jest opisać je wyczerpująco w jednym miejscu. Wykorzystuje się je najczęściej do oznaczania materiałów takich jak drewno, metal, czy szkło. Stanowią one niezbędność na halach magazynowych, zakładach produkcyjnych, miejscach budowy, czy różnego rodzaju warsztatach. Znajdują się one również w większości domostw i służą jako wydajniejszy substytut standardowych markerów.

Każdy marker permanentny różni się od pozostałych pod względem grubości wkładu, kształcie obudowy, oraz koloru. Łączy ich jednak wykorzystywanie trwałego tuszu produkowanego na bazie alkoholu. Znaleźć można jednak również wersje oleiste oraz rozpuszczalnikowe.

Wodoodporny tusz wykazujący wiele pozytywnych atrybutów sprawia, iż markery permanentne mogą być stosowane na praktycznie każdej powierzchni. Niezależnie więc, czy nasz materiał będzie wilgotny, nierówny, czy też śliski – tusz na nie naniesiony będzie utrzymywał się w stanie nienaruszonym przez bardzo długi czas.

Wysoki poziom zróżnicowania sprawia, że zawsze warto jest mieć pod ręką zestaw markerów permanentnych, nawet jeśli mielibyśmy stosować je tylko i wyłącznie w użytku prywatnym. Przydarzyć się może bowiem wiele ewentualności, w których standardowe mazaki okażą się zupełnie nieskuteczne.

Markery permanentne w ofercie naszego sklepu internetowego

Markery dostępne w sklepie pakuj24.pl świetnie sprawdzą się do ich użytkowania na każdego rodzaju powierzchniach. Najlepiej sprawdzają się one w miejscach pracy, w których praktycznie cały czas należy odpowiednio opisywać oraz oznaczać towar, zwykle magazynowy. Nie oznacza to jednak, że markery z naszego asortymentu nie sprawdzą się w przypadku prac biurowych – i tutaj powinny odnaleźć one swoje zastosowanie.

Dodatkowo, nasze markery permanentne nie ulegają zniszczeniu nawet pod wpływem promieni słonecznych. Sam atrament z całą pewnością okaże się wytrzymały na zmywanie, niezależnie od rodzaju powierzchni.

Marker permanentny w naszym sklepie nabyć można w wielu wariantach kolorystycznych: czarnym, czerwonym, niebieskim, żółtym, oraz złotym. Posiadają one wkład z wypełnieniem olejowym, i charakteryzują się bardzo wytrzymałą, metalową obudową.

Często zdarza się, iż zapach wydobywający się z tuszu markerów permanentnych potrafi być drażniący dla zatok, głównie ze względu na zastosowanie w nich różnego rodzaju środków chemicznych oraz rozpuszczalników. Dzięki użyciu w naszych przyborach wypełnienia produkowanego na bazie oleju, efekty uboczne te udało ograniczyć się do niezbędnego minimum.

Nasze markery z całą pewnością okażą się przedmiotem idealnym do użytku na różnych powierzchniach, nawet tych niekorzystnych dla innych pisaków. Warty zaznaczenia jest także fakt, iż maksymalną trwałość wykazują one na materiałach chłonnych, takich jak drewno, lub też szklanych, czy plastikowych.

Nasze produkty piśmiennicze odznaczają się również bardzo trwałym, praktycznie niezmywalnym tuszem, dzięki któremu oznaczenia naniesione przez nas na towary magazynowe będą mogły być odczytywanie przez praktycznie nieograniczony czas. Należy również zaznaczyć, iż tusz przez nas stosowany jest szybkoschnący, tak więc nadawać może się on nie tylko do pisania, ale również i rysowania.

Zachęcamy do osobistego wypróbowania możliwości, jakie posiadają pisaki permanentne zawarte w ofercie naszego sklepu pakuj24.pl. Z całą pewnością nikogo one nie zawiodą.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter