Brak produktów w koszyku.

Taśmy samoprzylepne z nadrukiem

Taśmy samoprzylepne z nadrukiem

O tym jak ważny jest wygląd wysyłanej paczki świadczą czasy i konkurencja. W sklepie Pakuj24 można zakupić nie tylko kartony, folie, etykiety ale również taśmy samoprzylepne do pakowania. Wybór taśm jest ogromny. Wśród taśm samoprzylepnych znajdują się taśmy: pakowe, ostrzegawcze i maskujące. Najwyższym rodzajem wzornictwa są taśmy samoprzylepne z nadrukiem produkowane pod indywidualne zamówienie klienta.

Taśma samoprzylepna a klej

Taśmy samoprzylepne z nadrukiem są doskonałym nośnikiem informacji o zawartości przesyłki oraz o jej sposobie i wymaganiach dotyczących transportu. Ciche, równomierne odwijanie taśm zapewnia rozprowadzony po wewnętrznej stronie klej Solvent. Klej Solvent jest naturalnym kauczukiem, który bardzo dobrze znosi zarówno wysokie jak i niskie temperatury nie tracąc nic z lepkości. Idealnie operuje w przedziale -20 / +60. stopni Celsjusza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Klej do taśmy samoprzylepnej

Klej kauczukowy oparty jest na bazie naturalnych składników, pozyskiwanych z drzewa kauczukowego. Specyficzne predyspozycje kleju Solvent gwarantują jego wytrzymałość i swobodne użycie do zabezpieczenia i wysyłki dużych gabarytów paczek. Mogą przylegać niemal do każdej powierzchni, idealnie sprawdzają się w zaklejaniu kartonów, folii i plastikowych paczek. Taśma samoprzylepna z nadrukiem dzięki klejowi kauczukowemu nie wymaga przygotowania podłoża do klejenia. Może być użyta od razu, podczas pakowania przesyłki. Wymiary taśmy z klejem kauczukowym – 48/60.

Z uwagi na rodzaj użytego kleju, do mniejszych przesyłek i powierzchni klejonych zastosowanie znajdzie klej akrylowy. Taśmy samoprzylepna z nadrukiem z klejem akrylowym silnie przylega do powierzchni papierowych, folii, lakierów proszkowych. Niemniej traci swoje właściwości pod wpływem niskich temperatur. Idealnie też służy podczas klejenia nieregularnych powierzchni, wyrównując strukturę. Są proste w użyciu i bardzo wytrzymałe, przez co odznaczają się wysoką skutecznością. Idealnie sprawdzą się w domu, biurze i firmie. Wymiary taśmy z klejem akrylowym – 48/60.

Historia nadruków na taśmach

Dzięki pracownikowi firmy 3M – Richardowi Drew – od 1930 roku operujemy taśmami samoprzylepnymi. Początkowo klej znajdował się tylko na brzegach taśmy, co powodowało jego niską skuteczność. Użytkownicy taśm samoprzylepnych nadali więc miano produktom “scotchies”, nawiązując do słynnego w ówczesnym czasie skąpstwa i oszczędności Szkotów. Firma 3M głoszoną wówczas kryptoreklamę przekuła w sukces, drukując na nowej wersji taśmy samoprzylepnej wzór szkockiej kraty, nazywając produkt po prostu “Schotch”. Tak powstał pierwszy, flagowy produkt taśmy samoprzylepnej z nadrukiem. Minęło prawie 100 lat, a taśmy z nadrukiem cały czas cieszą się ogromną popularnością szerząc rozpoznawalność marki, logotypów, nazwy firmy czy po prostu zabezpieczając napisami “ostrożnie”, “uwaga szkło”, “góra” zawartość przesyłki.

Taśma samoprzylepna z nadrukiem

Budując markę firmy należy zwrócić szczególną uwagę na identyfikację wizualną przedsiębiorstwa. Gwarantuje to nie tylko zaistnienie na rynku ale również przekłada się na sprzedaż produktów. Cechy, wartości jakimi kieruje się dane organizacja powinny ją wyróżniać i identyfikować w ten sposób, aby być kojarzonym z dana marką. Identyfikacja wizualna firmy to nie tylko logo i jej nazwa. Na wizualizację składają się kolory firmowe, typografie firmowe, a w konsekwencji wyprodukowane druki firmowe takie jak: koperty, teczki, wizytówki oraz mniejsze elementy identyfikacji. A wśród nich: identyfikatory, pieczątki, obrandowanie samochodów służbowych czy materiały drukowane, czyli między innymi taśmy samoprzylepne z nadrukiem.

Stworzenie kompatybilnej we wszystkich aspektach identyfikacji wizualnej oddającej charakter przedsiębiorstwa to klucz do sukcesu każdej firmy. Należy przestrzegać konsekwencji w wyborze wizualizacji, aby organizacja zawsze odzwierciedlała cel i zadania firmy oraz zakotwiczyła się w pamięci klientów poprzez materiały reklamowe i użyteczne, w tym między innymi dzięki taśmom samoprzylepnym z nadrukiem.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter