Brak produktów w koszyku.

Przekładki tekturowe

Przekładki tekturowe

Przekładki tekturowe powstają bezpośrednio z arkusza tektury. Najczęściej są one dopasowane do przedstawionych potrzeb, czyli ich rozmiar, a także kształt muszą odpowiadać przyszłemu zastosowaniu. Zgodnie z zapotrzebowaniem mogą posiadać ścięte, prostopadłe a nawet zaokrąglone kąty. Najczęściej można je spotkać jako element zabezpieczenia stosowanego na palety euro. Jednocześnie także można je wykorzystać podczas pakowania dużych opakowań zbiorczych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Czy warto stosować przekładki tekturowe?

Przekładki kartonowe z każdym rokiem znajdują coraz szersze grono potencjalnych zastosowań. Przede wszystkim stanowią one podstawowe zabezpieczenie towarów podczas transportu, co umożliwia minimalizowanie ewentualnych uszkodzeń. Warto zaznaczyć, że stosowanie przekładek kartonowych to sposób, który realnie optymalizuję pracę osób biorących udział w procesach logistycznych w przedsiębiorstwie.

Postaw na ekologię

Przekładka tekturowa posiada jedną niewątpliwą zaletę – jest ekologicznym rozwiązaniem, które może być wielokrotnie wykorzystywane. Ewentualnie może być później oddane na makulaturę, co jest najlepszym rozwiązaniem

Jak można wykorzystać przekładki tekturowe?

Przekładki tekturowe z pakuj24.pl posiadają wiele zastosowań w przedsiębiorstwie. Tak naprawdę spotkała je każda osoba, która otrzymała towary w większych ilościach. Bez podkładek żadna paleta produktu nie mogłaby wyjechać z magazynu. Produkty umiejscowione na palecie oddzielone są od niej za pomocą przekładki. Z kolei kolejne warstwy produktów także są rozdzielone za pomocą przekładki. Na poszczególnych warstwach można umieszczać dowolne przedmioty. Przykładowe zamówienia mogą odnosić się do wiaderek, zgrzewek, pudełek, kanistrów czy też innych produktów o nietypowych kształtach. Dodatkowo stosowanie przekładek pozwala na swobodniejsze rozkładanie przedmiotów.

Przekładki tekturowe posiadają wykorzystanie umożliwiające stabilizowanie całej palety. Dodatkowo przekładka z kartonu znajduje się na ostatniej warstwie, co umożliwia zapewnienie oczekiwanej ochrony produktów. W konsekwencji klient przy odbiorze nie doświadczy rozczarowania i pozwoli to uniknąć potencjalnych problemów i kosztów.

W rzeczywistości, przekładki posiadają ogromne możliwości i ich wykorzystanie może być ograniczone wyłącznie przez posiadane potrzeby. Przekładki tekturowe mogą być stosowane zarówno w przypadku zamówień jednostkowych jak i z powodzeniem można je wykorzystać podczas przygotowania opakowań zbiorczych.

Przekładki z kartonu o nietypowych kształtach kształtach znajdują zastosowanie podczas wysyłki zamówień przygotowywanych w ramach procesów manualnych jak i z powodzeniem można je stosować przy pakowaniu produktów w ramach procesów zautomatyzowanych.

Jakie branże mogą wykorzystać z przekładki z kartonu?

Korzystanie z przekładki z kartonu nie ogranicza się do żadnej branży. Najczęściej są one stosowane podczas przesyłania fizycznych produktów, co jest popularne w przypadku sklepu internetowego, jednak nie tylko. Przekładki kartonowe są stosowane zarówno w przedsiębiorstwach trudniących się produkcją napoi, przemysłem chemicznym, metalowych, samochodowym, a także jeżeli produkty są przesyłane w chłodniach. Tektury umożliwiają oddzielenie także produktów kosmetycznych jak i posiadanych w ofercie tworzyw sztucznych.

Przekładka tekturowa – zalety stosowania

Poza wspomnianą ekologią, przekładka tekturowa jest stosowana także ze względu na inne, posiadane zalety. Stosowanie ich do oddzielania produktów pozwala na niedociążanie palet. Są one lekkie i ich użycie nie przekłada się na znaczący wzrost masy palety. Dodatkowo, dostępne przekładki są wytrzymałe, dlatego zapewniają ochronę rozmieszczonych przedmiotów.

Stosowanie w sklepie przekładek jest elementem umożliwiającym redukowanie kosztów, ponieważ z pewnością można je wykorzystywać wielokrotnie. Jednocześnie firma wykorzystując takie rozwiązanie minimalizuje pracochłonność podczas komplementowania wysyłki. Kluczowa jest także kwestia, że w ten sposób dostawa jest prawidłowo zabezpieczona i redukowane jest ryzyko uszkodzeń podczas transportu.

Oferowane przez sklep przekładki tekturowe mogą być wytwarzane zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Stąd też stanowią alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych sklejek, płyt drewnianych, czy też plastiku. Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy ofertę przygotowaną przez nasz sklep.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter