Brak produktów w koszyku.

Tuby i tuleje tekturowe

Tuby i tuleje tekturowe

Jeżeli prowadzimy działalność, w której wysyłki kurierskie znajdują się na porządku dziennym, to powinniśmy zastanowić się, czy w naszym przypadku nie sprawdziłyby się tuby oraz tuleje tekturowe. Dzięki nim można zapakować przesyłkę w wygodnej oraz, przede wszystkim, bezpiecznej formie. W sklepie internetowym pakuj24.pl posiadamy szeroki wybór tulei, tub, a także akcesoriów z nimi związanych.

Tuby tekturowe kwadratowe

Aby uniknąć niepotrzebnych dopłat kurierskich, warto rozważyć, czy tuba kartonowa w kształcie kwadratu nie okaże się dla nas odpowiednia. Towar ten wykonany jest z tektury litej, która znana jest ze swojej wysokiej wytrzymałości. Nadają się one idealnie do wysyłania podłużnych przedmiotów, bez obaw o ryzyko ich uszkodzenia w trakcie transportu – twarde ściany tuby są w stanie zagwarantować, że nawet najcięższe warunki podróży nie będą w stanie ich uszkodzić.

Nasze tuby kartonowe o kwadratowym kształcie sprzedawane są w wielu wariantach wymiarowych, w tym również na rozmiar indywidualny. Do każdej z nich zamawiający otrzyma również dwie kwadratowe, plastikowe zatyczki.

Tuleje tekturowe owalne

Ten rodzaj tulei nadal stanowi najpopularniejszy wśród kupujących wybór. Są one wygodne, wytrzymałe, łatwo je przetrzymywać, a także poddawać najróżniejszym obróbkom. Tuleje tekturowe owalne, podobnie jak ich kwadratowe odpowiedniki, wykonywane są z wytrzymałego materiału – zwijanego brązowego papieru. Nadawanie wysyłek w tym kształcie jest bardzo wygodne, choć nie należy zapominać o wcześniejszym poinformowaniu naszej firmy przewozowej na temat kształtu paczki. Tuleje tekturowe sprzedawane są również w wielu wersjach wymiarowych, także z własnym wyborem parametrów takich jak długość, czy średnica wewnętrzna.

Nasze tuby kartonowe występują w dwóch wariantach kolorystycznych: brązowym oraz białym. Mogą zostać one zamówione wraz z zatyczkami, lub też bez nich.

Dlaczego warto z nich korzystać?

Przy produkcji tulei używa się materiałów silnie odpornych na uszkodzenia mechaniczne, co jest gwarantem bezpieczeństwa przedmiotów znajdujących się w nich. Dodatkowym atutem jest możliwość wyprodukowania ich wprost pod indywidualne zamówienie każdego klienta. Opakowanie w takiej postaci odznacza się wyjątkową lekkością, lecz zarazem trwałością oraz sztywnością.

Warto również wspomnieć o fakcie, iż tuleje tekturowe są wykonywane z w pełni ekologicznych materiałów, które w stu procentach podlegają recyklingowi, a surowce wykorzystywane do ich produkcji (zwykle w postaci drewna) są odnawialne.

Oprócz zalet stricte ekologicznych, nie należy zapominać o ich wyjątkowości. Tak naprawdę, niektóre z przedmiotów mogą być wysyłane tylko i wyłącznie za pomocą papierowych tulei – brak im odpowiedniego zamiennika.

Niech nie zmyli nas jednak fakt, że jedynym wykorzystaniem tub jest ich funkcja przesyłkowa. Można je bowiem wykorzystywać również jako podkład do owijania wokół niego różnego rodzaju papierów lub folii. Owalna tuba świetnie nadaje kształt elastycznym przedmiotom w postaci ręczników, dywanów, czy też tkanin.

Te spiralnie zwijane produkty wytwarzane z tektury mają zatem znacznie szersze zastosowanie, niż początkowo mogłoby się wydawać. W swojej ofercie posiadamy tuleje tekturowe i narożniki najróżniejszego rodzaju, zatem najlepiej jest zapoznać się z nią indywidualnie.

Kartonowe tuby jeszcze przez długi czas nie wyjdą z użytku – za pomocą specjalnie dobranej mieszanki klejów wszystkie tuleje papierowe odznaczają się wytrzymałością większą, niż jakakolwiek inna forma pakowania przesyłek wykorzystywana w branży opakowań. Do tulei warto zaopatrzyć się dodatkowo w tekturowe denka.

Zachęcamy do skorzystania z wcześniej już wspomnianej opcji złożenia zamówienia z indywidualnymi wymiarami, oraz upewnienia się, że wybraliśmy odpowiednią wysokość oraz szerokość kartonu.

Jeśli zależy nam na maksymalnie wysokim poziomie bezpieczeństwa naszych przesyłek oraz wygody przy ich pakowaniu, powinniśmy zdecydować się na skorzystanie z wcześniej wspomnianego asortymentu.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter