Brak produktów w koszyku.

Taśmy spinające

Taśmy spinające

Taśmy spinające to niezbędne narzędzie przy pracach na magazynach. Dzięki nim transportowanie towarów jest bezpieczne i nie ulegają zniszczeniu. Wybierając produkty z naszego sklepu, możesz mieć pewność, że kupujesz to, co jest najlepszej jakości w rozsądnej cenie! Sprawdź, czym charakteryzują się nasze taśmy spinające i w jaki sposób możesz je wykorzystać!

Taśmy polipropylenowe

Taśmy polipropylenowe PP są przede wszystkim przydatne podczas łączenia ładunków na paletach. Odpowiednie użycie taśmy sprawia, że zminimalizowane zostanie ryzyko upadku. Zresztą przy jej pomocy możesz też złączyć towary między sobą. Taśma przeznaczona jest zarówno do owijania ręcznego, jak i maszynowego. W związku z tym mniejsze produkty zabezpieczysz bez konieczności włączania urządzeń oklejających, a jedynie przy użyciu gilzy o średnicy 200 mm. Na taśmę PP można nanieść jednokolorowy nadruk. Zamówienie taśmy możliwe jest wyłącznie w ilości hurtowej, minimum 60 sztuk.

Jak używać taśmy PP?

Taśmy spinające PP w naszym sklepie dostępne są w różnej grubości, długości i szerokości. Jest to o tyle istotne, że możesz wybrać taki rodzaj taśmy, która będzie odpowiednia do zabezpieczania ładunków. Nasze taśmy doskonale sprawdzają się do spinania palet, nawet gdy konieczne jest ułożenie kolejnych warstw produktów. Używanie ich jest bardzo proste. Wystarczy, że owiniesz taśmą każdy bok ładunku, a jej końcówki zepniesz za pomocą zapinek (o nich można przeczytać poniżej). Warto zadbać także o narożniki, ponieważ wtedy kartony lub inne opakowania (zwłaszcza papierowe) nie ulegną wgnieceniu, czy uszkodzeniu. Poza tym, że Twoje produkty są odpowiednio zabezpieczone, to nie potrzebujesz też dużego nakładu czasu do wykonania tego zadania.

W jakich branżach przyda się taśma do spinania palet?

Taśmy spinające mają rozległe zastosowanie. Jednak niewątpliwie można wyróżnić te miejsca pracy, w których przydadzą się najbardziej:

  • Sklepy internetowe.
  • Hurtownie.
  • Magazyny.

Prawda jest taka, że taśma spinająca potrzebna jest w każdym przedsiębiorstwie zajmującym się sprzedażą na szeroką skalę. Co ciekawe, można jej używać w różnego rodzaju branżach, chociażby spożywczej, zabawkowej, czy budowlanej.

Czym charakteryzuje się taśma polipropylenowa?

Taśmy spinające dostępne na naszej stronie internetowej charakteryzują się przede wszystkim wysoką wytrzymałością. Wykonane są z dobrej jakości materiału, dzięki czemu są odporne na niskie i wysokie temperatury powietrza. Kolejną ważną cechą taśm PP jest ich trwałość i moc. Wyróżniają się też dużą odpornością na wilgoć i promieniowanie UV. Co ciekawe, są na tyle wytrzymałe, że oklejenie może posłużyć jako uchwyt do przenoszenia paczek.

Akcesoria do taśm spinających

Zapięcia do taśmy PET i PP są bardzo mocne i praktyczne. Ich używanie pozwala na utrzymanie naprężenia opasanych ładunków przeznaczonych do transportu. W naszej ofercie dostępne są zapinki druciane i plastikowe w różnych rozmiarach. Za pomocą zapinek drucianych można łączyć taśmy polipropylenowe i poliestrowe. Rozmiar zapinki powinien być dobrany względem wielkości i wagi paczki. Natomiast zapinki plastikowe najczęściej wykorzystywane są do zabezpieczania palet z lekkim i niewielkim towarem.

Sprawdź nasz akcesoria do taśm spinających.

Taśma polipropylenowa – napinacze i odwijacze

Napinacz do taśmy PP to narzędzie, które umożliwia oklejanie palety lub paczek ręcznie. Dzięki regulacji można obsługiwać różnego rozmiaru taśmy. W trakcie pracy należy używać drucianych spinek zaciskowych.

Odwijacz do taśm, jak sama nazwa wskazuje, pomaga bez większego trudu odwinąć taśmę o średnicy 200 mm. Praca jest wygodna dzięki temu, że jest to stojak.

Warto także zaopatrzyć się w pakowacz, który przydaje się podczas zakładania zapinki blaszane.

Taśmy spinające przydadzą się też w domu!

Jak się okazuje, taśma spinająca znalazła swoje zastosowanie nie tylko w branżach przemysłowych. Również w domu może okazać się bardzo przydatna. Transport dużych rzeczy, przeprowadzka, uporządkowanie zgromadzonych kartonów, czy przygotowanie przesyłki to tylko nieliczne z nich. Dziś taśma spinająca od pakuj24.pl jest coraz bardziej popularna, a jej funkcjonalność i wytrzymałość sprawia, że wiele ludzi chętnie po nią sięga.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter