Brak produktów w koszyku.

Etykiety

Etykiety

Etykiety samoprzylepne to elementy, których nie może zabraknąć na opakowaniu. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne etykiety samoprzylepne, wykonane z dobrej jakości materiałów. Dostępne w kategorii etykiety umożliwiają wykorzystanie na takich produktach jak paczki, listy, płyty CD, pudełka czy dokumenty. U nas znajdziesz etykiety adresowe znajdujące zastosowanie w każdej branży.

Jakie etykiety samoprzylepne wybrać?

Etykiety samoprzylepne powinny spełniać wymogi jakości, a także posiadać cechy adekwatne do konkretnego rodzaju przeznaczenia. Dla przykładu, zupełnie inne cechy będą miały etykiety na paczki, a zupełnie odmienne do kopert wysyłkowych. Wybierając etykiety samoprzylepne warto pamiętać o tym, że mają być funkcjonalne. Co to oznacza?

Nie możesz zapomnieć o tym w jakich warunkach będą przechowywane etykiety. Przykładowo, etykiety znajdujące się w chłodniach muszą być odporne na wilgoć i niskie temperatury. Innymi ważnymi elementami dobrych etykiet jest rozmiar, materiał, rodzaj kleju, kształt a także rodzaj druku i sposób pakowania etykiet (w rolce czy na arkuszu).

Jak dobrać parametry etykiety?

Bez względu na to czy chcesz kupić etykiety adresowe czy te o właściwościach termicznych – najlepiej sprawdzą się produkty o uniwersalnym przeznaczeniu. Etykiety samoprzylepne mogą oznaczyć praktycznie dowolną paczkę czy produkt, co zapewnia sporą wygodę. W naszym sklepie znajdziesz gotowe etykiety samoprzylepne, które można od razu nakleić na pudełka.

Ważną cechą każdej etykiety jest jej kształt. Większość tego typu produktów sprzedaje się w wersji prostokątnej. Standardowy kształt jest uniwersalnym rozwiązaniem, ponieważ umożliwia szybki montaż i umieszczenie spersonalizowanych danych np. kodu kreskowego czy etykiety wysyłkowej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zamówić etykiety samoprzylepne o owalnym lub okrągłym kształcie. Takie etykiety często wykorzystuje się w kreatywnych kampaniach marketingowych.

Nie zapominajmy również o kleju, który decyduje o sile mocowania etykiety. Produkty z klejem permanentnym mocno trzymają się na paczce czy produkcie. Jeśli zależy Ci na tym, żeby odklejenie etykiety było łatwe, wybierz model z klejem odspajalnym.

Etykiety samoprzylepne – jaki materiał taśmy wybrać?

Najpopularniejszym rodzajem etykiem wybieranym przez klientów są etykiety papierowe. Powszechnie używane i dość tanie posiadają przeciętną trwałość. Z tego powodu są stosowane przede wszystkim jako etykiety wysyłkowe, oznakowanie na płyty CD, a także służą do znakowania paczek i opakowań przechowywanych w suchych miejscach.

Ciekawszymi rozwiązaniami są etykiety samoprzylepne z folii PE i folii PP. Świetnie współpracują z taśmami PP. Ta pierwsza jest dużo bardziej elastyczna, a dzięki temu może zostać umieszczona na produktach o nietypowych kształtach. Z kolei etykiety z folii PP wyróżniają się sztywnością i odpornością. Dzięki temu świetnie sprawdzają się na opakowaniach spożywczych, reklamowych, a także na artykułach do wyposażenia wnętrz.

Klienci pakuj24.pl coraz częściej są zainteresowani zakupem etykiety akrylowej. Materiał odporny na wysokie temperatury i promieniowanie UV znajduje zastosowanie w charakterze plomby gwarancyjnej. Etykiety akrylowe świetnie sprawdzają się również do oznaczania półek w magazynach. Z kolei etykiety winylowe są elastyczne i odporne na wilgoć i różnice temperatur. Z tego powodu mogą posłużyć do etykietowania części elektrycznych.

Profesjonalne etykiety samoprzylepne w dobrej cenie

Etykiety służą do oznaczania produktów i opakowań w różnych rozmiarach. W naszej ofercie znajdziesz dobrej jakości etykiety samoprzylepne, znajdujące zastosowanie w każdych warunkach. Korzystając z naszych usług możesz profesjonalnie i tanio oznaczać przesyłki, dokumenty, listy, a nawet produkty o nietypowym kształcie.

Nie wiesz jakie etykiety samoprzylepne wybrać? Zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami. Chętnie odpowiemy na pytania związane z dostępnością produktów. U nas kupisz etykiety samoprzylepne w ilości hurtowej, a także pojedyncze rolki. Sprawdź nasze etykiety papierowe i etykiety z nadrukiem. Korzystając z naszych usług stawiasz na bezpieczeństwo, profesjonalną obsługę i szybką realizację zamówienia. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź nasze inne kategorie.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter