Brak produktów w koszyku.

Koperty bąbelkowe

Koperty bąbelkowe

Ten przedmiot o niecodziennej nazwie może okazać się doskonałym sposobem na zabezpieczanie małych, delikatnych przedmiotów wysyłanych zarówno drogą pocztową, jak i kurierską. Koperta bąbelkowa wykazuje wysokie właściwości ochronne, dzięki czemu znajdujące się w niej towary dotrą na miejsce w stanie nienaruszonym, nawet, jeśli warunki transportu nie były korzystne.

Wykorzystanie kopert bąbelkowych

Koperty bąbelkowe najczęściej stosowane są do zapakowywania przedmiotów, które mogłyby zostać zniszczone w przypadku wysłania ich w standardowym, niechronionym opakowaniu. Jako przykład mogą posłużyć delikatne, łatwe do złamania płyty CD. Koperta bąbelkowa sprawdzi się również w przypadku wysyłania drogocennej biżuterii. Lista przedmiotów jest jednak długa, gdyż owa koperta przetransportuje również inne, niewielkie przedmioty.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Koperty bąbelkowe produkuje się z papieru lub folii – koniecznie wykazujących wysoką odporność na uszkodzenia. Ich boki są odpowiednio zgrzewane, a środek wyłożony folią bąbelkową. Duża część kopert bąbelkowych posiada również samoprzylepne zamknięcie, zatem do prawidłowego ich użytkowania nie jest wymagane użycie taśmy ani innego środka klejącego.

Zakup kopert bąbelkowych jest tanią inwestycją – ich koszt bardzo często nie przekracza nawet kilkudziesięciu groszy. Znaleźć można je w przeważającej większości sklepów z artykułami wysyłkowymi lub też w niektórych placówkach pocztowych.

Opłaca się kupić koperty bąbelkowe jeśli planujemy rozpocząć działalność, w której sprzedawanym, oraz wysyłanym do klientów towarem, będą delikatne przedmioty o niewielkich gabarytach. Spokojnie jednak sprawdzą się one również w przypadku jednorazowej potrzeby wysłania przedmiotu w celach prywatnych. Używanie kopert bąbelkowych będzie idealnym rozwiązaniem również, gdy prowadzimy sklep, w którym zakupów dokonuje większa liczba klientów, i chcemy zaoszczędzić czas. Pakowanie do nich towaru jest bowiem kwestią kilku sekund. Jest to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy, gdyż nie musimy martwić się o zakup kartonu o odpowiednich wymiarach, wraz z wypełniaczem do niego.

Należy jednak zwrócić uwagę, aby nasza koperta bąbelkowa nie miała zbyt dużych gabarytów – wówczas przedmiot znajdujący się w niej będzie miał zbyt dużo wolnej przestrzeni, w której mógłby się potencjalnie uszkodzić. Zbyt małe wymiary również mogą nieść za sobą negatywne skutki, gdyż może to spowodować pękanie pęcherzyków w folii bąbelkowej.

Mało osób zdaje sobie jednak sprawę, że koperty bąbelkowe mogą być wykorzystywane nie tylko w przypadku wysyłek, ale również do przechowywania przedmiotów. Folia bąbelkowa zapewnia odpowiednie warunki znajdującemu się we wnętrzu koperty przedmiotowi, dzięki czemu nie zostanie on przypadkowo uszkodzony, przykładowo podczas przeprowadzki. Szczelne zamknięcie towaru w kopercie ochroni go również przed nadmierną wilgocią.

Koperty bąbelkowe w naszym sklepie

W sklepie pakuj24.pl zakupić można białe koperty bąbelkowe. Są one wykonywane z papieru o dużej grubości oraz przy użyciu wytrzymałej folii bąbelkowej. Każda koperta zawiera samoprzylepny pasek, dzięki któremu zamknięcie jej przebiega w szybki oraz łatwy sposób. Nasze koperty bąbelkowe idealnie sprawdzają się, gdy wysyłane są niewielkie przedmioty, łatwo podatne na zniszczenia – nieraz jest to elektronika, lub też wyroby jubilerskie.

Kopertę bąbelkową można nabyć w kilku różnych wielkościach: od 195x275mm, aż do 315x455mm. Ze spisem wszystkich parametrów należy zapoznać się jednak osobiście, gdyż wymiar zewnętrzny kopert bąbelkowych jest nieco większy, niż jej wymiar wewnętrzny.

Jesteśmy w stanie zagwarantować, że koperty bąbelkowe w naszym sklepie internetowym produkowane są z materiałów o najwyższej jakości – dodatkowo są one przyjazne dla środowiska. Oprócz kopert bąbelkowych, w naszym asortymencie znaleźć można również najzwyklejsze papierowe odpowiedniki. Jeżeli mamy problem z podjęciem decyzji, czy zakup koperty bąbelkowej jest konieczny, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter