Brak produktów w koszyku.

Kartony według zastosowania

Kartony według zastosowania

Opakowania kartonowe doskonale sprawdzają się w różnych dziedzinach życia. Jednak najbardziej w trakcie wysyłania przesyłek. Dzisiaj korzystanie z poczty lub firm kurierskich jest dla nas czymś zupełnie naturalnym, nie tylko w miejscu zatrudnienia, ale również prywatnie. Jakie rodzaje kartonów możesz znaleźć z naszym sklepie? Czym charakteryzują się te opakowania? Do czego jeszcze mogą się przydać? Zapoznaj się z naszą ofertą, a wszystkiego się dowiesz!

Kartony klapowe

Kartony klapowe, jak sama nazwa wskazuje, wyposażone są w specjalne klapki, które ułatwiają otwieranie i zamykanie opakowania. Ich rozmiary zewnętrzne zostały dopasowane pod względem wymagań Poczty Polskiej oraz innych firm kurierskich. Dzięki czemu nie musisz zastanawiać się, czy Twoja przesyłka wpasowuje się w standardy danej placówki. Zresztą pamiętaj, że rodzaj usługi również ma znaczenie. Bez względu na to, czy chcesz wysłać zwykłą paczkę, biznesową lub też skorzystać z ekspresowej usługi, to kartony klapowe będą odpowiednie.

Czym charakteryzują się nasze kartony pocztowe?

Kartony pocztowe klapowe z naszej oferty zostały wykonane z wysokogatunkowej tektury 3-warstowej lub 5-warstowej. Tym samym zyskujesz gwarancję, że w podczas drogi do adresata przesyłka jest odpowiednio zabezpieczona i mniej narażona na zniszczenia. Kartony pocztowe są całkowicie ekologicznie i można poddawać je recyklingowi. Dla Twojej wygody sprzedajemy je w płaskich paczkach, co znacznie ułatwia ich przewóz oraz przenoszenie. W sklepie możesz znaleźć produkty w różnych rozmiarach, które nadają się do transportu różnego rodzaju towarów.

Opakowania kartonowe do paczkomatów

Nasza oferta opakowań kartonowych obejmuje również kartony do paczkomatów. Firma Inpost podobnie jak Poczta Polska stawia przed swoimi klientami wymogi dotyczące rozmiarów paczki. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro muszą się one zmieścić do specjalnej skrytki. Poza tym, jeśli dobierzesz prawidłowy rozmiar opakowania, to zmniejszysz tym samym koszty wysyłki. Im większy karton, tym większą opłatę musisz uiścić. Rozmiar pudełka ma też znaczenie podczas pakowania wysyłanego przedmiotu. Jeżeli pozostawisz w nim zbyt wiele wolnej przestrzeni, to przesyłka będzie się przemieszczać i może ulec zniszczeniu. Tworzywem, które zostało wykorzystane do produkcji opakowań kartonowych, jest tektura falista trzywarstwowa lub pięciowarstwowa. Tak samo, jak kartony pocztowe te przygotowane do paczkomatów są ekologiczne i można je poddać recyklingowi. Świetnie sprawdzają się do wysyłki o małych, jak i większych gabarytach.

Kartony przeprowadzkowe

Opakowania tekturowe przydatne są nie tylko do pakowania przedmiotów do wysyłki, ale też wtedy, kiedy zmieniasz miejsce zamieszkania. My wiemy, jak ciężko jest zapakować najcenniejsze rzeczy tak, aby przewieźć je w nienaruszonym stanie. Dlatego w naszym asortymencie znalazły się także kartony przeprowadzkowe. Są one jak najbardziej uniwersalne i mają szerokie zastosowanie. W zależności od tego, co chcesz przewieźć, możesz wybrać odpowiedni rozmiar i zabezpieczyć te przedmioty na czas transportu. Kartony wykonane są z wykonane z wytrzymałej i grubej tektury falistej, co stanowi dodatkowe potwierdzenie tego, że Twoje pakunki trafią do miejsca docelowego bezpiecznie i w całości. Co więcej, nasze kartony przeprowadzkowe sprawdzą się też do przechowywania różnego rodzaju rzeczy. Spokojnie możesz ustawić je w garażu albo piwnicy i tym samym zachowasz porządek.

Opakowania tekturowe mniejszych gabarytów

Kartony przeprowadzkowe z reguły kojarzą się z dużymi opakowaniami, ale przecież nie tylko ubrania, czy też buty trzeba przewieźć. Wiele osób jest przywiązanych do niewielkich przedmiotów, często kruchych i cennych. Taki ładunek potrzebuje odpowiedniego transportu. Na szczęście nasza oferta sklepu internetowego również obejmuje mniejsze kartony 3-warstwowe. Kartony płaskie lub wysokie dostępne są w różnych rozmiarach, więc w zależności od tego, czego potrzebujesz, my Ci to zapewnimy.

Jakie rodzaje kartonów można znaleźć w naszej ofercie?

Dziś zastosowanie kartonów jest bardzo rozległe. Wykorzystywane są, chociażby do przechowywania dokumentów, przedmiotów, zabawek, czy też wysyłki. Skoro wiemy, jak są powszechnie używane, staramy się zadbać o to, aby nasi klienci nie musieli udawać się do konkurencji z branży opakowań. Dla nas Twoje zadowolenie jest najważniejsze. W związku z tym, poza wcześniej wspomnianymi opakowaniami, mamy dla Ciebie również takie, które przydadzą się w różnych sytuacjach:

  • Kartony teleskopowe.
  • Kartony paletowe.
  • Kartony fasonowe.

Do produkcji tektury, z której zostały wykonane wszystkie opakowania kartonowe wykorzystany został papier z domieszką makulatury. Robiąc zakupy w naszym sklepie wspierasz także nasze środowisko.

Ponadto nasz wszechstronny asortyment to wyłącznie sprawdzone produkty, z wysokiej jakości tektury falistej od uznanych producentów krajowych.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter