Brak produktów w koszyku.

Tuleje tekturowe brązowe

Tuleje tekturowe brązowe

Oferujemy tuleje tekturowe brązowe wykonane ze zwijanego papieru brązowego wykorzystywane są w wielu branżach jako rolka środkowa (tzw. trzpień) do nawijania wszelkiego rodzaju materiałów, np.:

 • papieru,
 • druków wielkoformatowych i plakatów,
 • większych fotografii,
 • rękodzieła typu kraft,
 • folii,
 • włókna,
 • kabli,
 • tekstyliów i innych.

Tuleja tekturowa (lub: tubus, tuba kartonowa) służy też jako opakowanie, w którym przechowuje i transportuje się:

 • dokumenty,
 • mapy, plany,
 • rysunki.

Tuleje tekturowe znajdują też zastosowanie jako element konstrukcyjny w branży meblarskiej, budowie standów reklamowych, obudowie głośników. Mogą posłużyć też jako swojego rodzaju „pokrowiec”: do tulei można włożyć np. kable, aby zapobiegać ich plątaniu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Tuleje tekturowe – zalety:

 • Twarde i sztywne tuleje papierowe umożliwiają przenoszenie i archiwizowanie rysunków i ważnych aktów bez konieczności ich zaginania, co stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych teczek.
 • Nie zajmują dużo miejsca.
 • Niewątpliwym atutem jest ich cena i możliwość wielokrotnego użytkowania.
 • Pakowanie rzeczy do tulei nie wymaga użycia wypełniacza.
 • Mimo swojej lekkiej konstrukcji są odporne na zgniecenie i uszkodzenia.

Solidne tuleje z tektury i specjalnie dobranej mieszanki klejów

W swojej ofercie posiadamy tuleje tekturowe brązowe i Tuleje tekturowe białe. W produkcji tulei używamy wysokiej jakości papieru, którego warstwy są spiralnie zwijane i wykańczane różnymi warstwami pokryciowymi. Najwyższe normy stawiane producentom narzucają wysokie standardy wytwarzania, co ma przełożenie na trwałość produktów. Każda partia przechodzi kontrolę jakości.

Średnica wewnętrzna tulei wynosi od 20 mm do 150 mm.  Istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na dowolny wymiar w wymienionym powyżej zakresie.

Tuleje są bardzo lekkie, łatwe w przenoszeniu i nie zajmują dużo miejsca. W celu dodatkowego zabezpieczania można włożyć je w kartony, użyć taśmy albo dodatkowo owinąć tubę w folie stretch, minimalizując wpływ czynników zewnętrznych takich jak np. wilgoć – na tuleję i na to, co chcesz ochronić w jej wnętrzu. Dobrze zabezpieczona przed otwarciem tuleja tekturowa zagwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłki do adresata bez obaw o ingerencję osób trzecich w zawartość opakowania.

Tuleje i tuby tekturowe w Pakuj24

Tuleje i tuby brązowe ze zwijanego papieru służą do przechowywania , pakowania, przenoszenia, wysyłki przedmiotów, np. plakatów, map, materiałów reklamowych oraz innych elastycznych materiałów.

Dostępne w ofercie tuleje papierowe posiadają zróżnicowane wymiary: średnica wewnętrzna w tulejach standard zawiera się między ∅ 25 a ∅ 76 mm, długość tulei między 270 a 2000 mm.

Tuby kartonowe brązowe wyposażone są w elastyczne zatyczki, które można wielokrotnie ściągać i nakładać nie uszkadzając opakowania. Do każdej tuby dołączone są w komplecie dwie dopasowane zatyczki. Średnica wewnętrzna w tubach standard zawiera się między ∅ 25 a ∅ 70 mm, długość tuby między 270 a 1500 mm.

W naszym sklepie możesz zakupić również tuleje i tuby kartonowe w kolorze białym (∅ 50 mm lub ∅ 70 mm). Wykonane są ze zwijanego papieru białego.

Więcej szczegółów dotyczących rozmiarów i specyfikacji rolek znajdziesz w tabelach produktów. Zwróć uwagę na dostępność produktu. Tuleje pakujemy w paczki po 10 sztuk. W zależności od liczby zamówionych „rolek” możliwe jest uzyskanie rabatu do – 10% wartości ceny. Produkty tekturowe Pakuj24 są ekologiczne, wytwarzane z materiałów podlegających recyklingowi oraz są objęte gwarancją jakości.

Istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na dowolny rozmiar w opisanych powyżej zakresach wymiarów. Dopasujemy się do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień indywidualnych w konkurencyjnych cenach. Wysyłkę i dostawę produktów standardowych dostępnych w magazynie realizujemy w 24h. W razie pytań i wątpliwości – zapraszamy do kontaktu z Pakuj24. Zadzwoń lub napisz do nas przez formularz mailowy na stronie.

 

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter