Brak produktów w koszyku.

Taśmy samoprzylepne

Taśmy samoprzylepne

Sklep pakuj24.pl oferuje również taśmy samoprzylepne o różnych parametrach. Wśród nich znajdują się taśmy pakowe, z nadrukiem, ostrzegawcze, maskujące malarskie, oraz dyspensery do nich przeznaczone.

Taśmy klejące pakowe w naszym sklepie internetowym

Taśma samoprzylepna pakowa może służyć między innymi do zaklejania najróżniejszego rodzaju pudełek, kartonów, oraz opakowań. Sprawdzi się również przy sklejaniu elementów, łączeniu ich, a także stabilizacji. Dostępna jest w wielu różnych wariantach kolorystycznych oraz istnieje wybór między wieloma klejami.

Klej do taśmy samoprzylepnej – rodzaje

Kleje przemysłowe są bardzo wytrzymałe i używamy ich czterech rodzajów. Pierwszym z nich jest klej akrylowy, którego użyć możemy do oklejania przedmiotów niezbyt wytrzymałych. Kolejny, najbardziej popularny – hot-melt, wyprodukowany na podstawie kauczuku syntetycznego. Za jego pomocą możemy kleić już przedmioty o średniej wadze, a sama taśma samoprzylepna odznacza się lekką rozciągliwością. Następny jest klej solvent, również wytwarzany na bazie kauczuku, tym razem naturalnego. Taśma samoprzylepna produkowana za jego pomocą jest najbardziej uniwersalna spośród wymienionych. Może być używana zarówno do podklejania niewielkich opakowań, jak i przeznaczona na znacznie większych powierzchniach. Trudne warunki otoczenia, w tym wysoka wilgotność oraz skrajne temperatury, również nie są w stanie jej zaszkodzić. Ostatnią taśmą pakową jest taśma Freezer na bazie kauczuku modyfikowanego, której głównym przeznaczeniem jest zaklejanie najcięższych kartonów przechowywanych w niskich temperaturach, przykładowo chłodniach.

Taśmy klejąca z nadrukiem – własnym lub gotowym

Oferujemy także mocne taśmy klejące z nadrukiem. Posiadamy kilka wzorców gotowych, takich jak przykładowo “Ostrożnie Szkło”, “Sprawdź Zawartość” oraz “Góra” – świetnie nadają się one do oznaczania przesyłek i mogą zapobiec wielu wypadkom podczas ich transportowania. Taśma montażowa ta jest również bardzo odporna na silne wahania temperatur oraz świetnie sprawdza się przy sklejaniu materiałów o nietypowych strukturach, oraz nawet chropowatych powierzchni.

Istnieje jednak możliwość złożenia zamówienia na swój własny, indywidualny nadruk, który następnie znajdzie się na taśmie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu (na przykład mailowego) celem omówienia szczegółów projektu oraz ceny końcowej zamówienia.

Przy okazji omawiania taśm ze specjalnym nadrukiem, warto również wspomnieć o naszej ofercie taśm ostrzegawczych. Dwukolorowa, winylowa, samoprzylepna – służy do oznaczania miejsc niebezpiecznych lub przedmiotów, na które należy zwrócić szczególną uwagę i mogą stanowić zagrożenie. Jest bardzo lepka, szczególnie przy użyciu na gładkich powierzchniach, i trudno ją usunąć z podłoża. Powinna być ona niezbędnym wyposażeniem każdego miejsca znajdującego się w trakcie budowy lub renowacji, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Taśmy samoprzylepne malarskie oraz dyspensery

W naszej ofercie taśm samoprzylepnych znajdują się również taśmy maskujące malarskie. Są one koloru żółtego, i świetnie sprawdzają się przy zabezpieczaniu najróżniejszych elementów. Najczęściej używana jest podczas, jak sama nazwa wskazuje, procesu malowania, jednakże można znaleźć dla niej również inne zastosowania.

Taśmy klejące bywają niewygodne do nakładania przy użyciu rąk, zwłaszcza, jeśli chodzi o taśmy dwustronne. Dlatego też w naszym asortymencie odnaleźć można również specjalnie przeznaczone dyspensery, dzięki którym znacznie szybciej oraz wygodniej poradzimy sobie z przyklejaniem taśm do podłoża lub innych nawierzchni.

Istnieją różne rodzaje taśm samoprzylepnych i sami powinniśmy podjąć decyzję, która z nich sprawdzi się w naszym przypadku najlepiej. Do wyboru mamy mnóstwo tworzyw sztucznych, z których są one produkowane, i są one dzielone na wiele grup oraz kategorii pod względem ich praktycznego wykorzystania.

Decydując się na zakup jakiejkolwiek taśmy w sklepie pakuj24.pl, możemy być pewni, że będzie ona produktem o wysokiej jakości, oraz spełnią każde, nawet najwyższe wymagania naszych klientów.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter