Brak produktów w koszyku.

Opaski zaciskowe białe

Opaski zaciskowe białe

Opaski zaciskowe, w tym opaski kablowe, to bardzo wszechstronne produkty, wykonane z tworzywa sztucznego – poliamidu. Mają szerokie zastosowanie i można ich używać w różnych dziedzinach życia. Poznaj ofertę opasek z naszej strony www oraz ich najważniejsze cechy.

Poliamid – wyjątkowo odporny materiał na uszkodzenia mechaniczne

Czym jest materiał, z którego wykonane są opaski zaciskowe? Jest to poliamid, czasem nazywany nylonem, czyli jedno z najważniejszych tworzyw sztucznych. Ma on wiele przydatnych cech. Przede wszystkim jest termoplastyczny, czyli może być wielokrotnie kształtowany w wysokiej temperaturze, a jego chemiczna struktura nie ulegnie zmianie. Element powstały z tego materiału odznacza się najwyższą jakością wykonania. Produkty wytwarzane z poliamidu są wytrzymałe mechanicznie i są odporne na uderzenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Rodzaje opasek zaciskowych

Produkt wytwarzany z poliamidu to m.in. opaska zaciskowa i opaska kablowa. Oferta sklepu internetowego Pakuj24.pl zawiera opaski zaciskowe w kolorze białym. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz zakupić opaski w kolorze czarnym, które są bardziej odporne na promieniowanie UV.

Opaski zaciskowe – trytytki

Jednym z najbardziej popularnych asortymentów w naszym sklepie są opaski zaciskowe. Mówi się na nie także “trytytki”. To określenie nawiązuje do dźwięku wydawanego przez opaskę podczas jej zapinania.

Trytytka to taśma z paskiem zębatym, zakończona zaostrzona końcówką. Jej kształt pozwala na przetykanie końcówki opaski przez główkę, znajdującą się na drugim jej końcu. W główce zamontowane są zapadki – blokują się one na kolejnych ząbkach i opaska jest zapięta. Samo wsuwanie obejmy jest łatwe, ponieważ ząbki są pochylone pod odpowiednim kątem. Jednak nie ma możliwości jej odpięcia – można ją jedynie przeciąć.

Produkt ten nadaje się do mocowania różnych elementów, które można zgubić lub które chcemy przytwierdzić. W doskonały sposób nadają się do spinania kołpaków z felgami w kołach. Mają one dużą wytrzymałość na zerwanie. Opaski zaciskowe białe służą także do łączenia np. elementów opłotowania po wykrytym uszkodzeniu, czy do łączenia różnych rurek. Znajdą swoje zastosowanie zasadniczo wszędzie, gdzie zajdzie potrzeba szybkiego i prostego połączenia dwóch elementów, także w gospodarstwach domowych.

Opaski kablowe

Opaska kablowa to także rodzaj opaski zaciskowej. Jest to jeden z najpopularniejszych naszych produktów również stosowany w gospodarstwach domowych. Służy do wiązania przewodów i kabli. Taka opaska będzie więc przydatna w miejscach, gdzie znajdują się wiązki przewodów elektrycznych. Dzięki spięciu będą one zajmować mniej miejsca, a także będą mniej podatne na uszkodzenia czy zginanie.

Opaska kablowa z powodzeniem sprawdzi się do podwieszania przewodów elektrycznych lub kabli telekomunikacyjnych np. pod biurkiem czy w serwerowni. Taką wiązkę można wówczas przykleić do ściany czy podłogi. Dzięki temu przewody będą uporządkowane.

Opaski zaciskowe – najważniejsze parametry

Opaski zaciskowe białe, czarne oraz opaski kablowe mają różną wytrzymałość w zależności od rodzaju. Ich szerokość waha się między 2,5 a 8,8 mm, a długość od 100 do 450 mm. W jednym opakowaniu znajduje się 100 sztuk opasek. Temperatura użytkowania to od -400 C do +850 C, maksymalna chwilowa temperatura pracy to +1100 C  a temperatura stopienia to +2560 C. Są odporne na promieniowanie UV.

Sklep

Jesteśmy sprawdzoną firma z branży opakowań. W naszej ofercie znajdziesz wszechstronny asortyment produktów przydatnych w logistyce i pakowaniu towaru. Oferujemy charakteryzujące się najwyższą jakością produkty wytwarzane przez wielu uznanych producentów krajowych oraz zagranicznych. Na naszej stronie znajdziesz wyłącznie sprawdzone informacje i porady. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży opakowań.

Złożenie zamówienia w naszym sklepie www jest bardzo łatwe. Dla zamówień przedpłaconych rezerwacja jest ważna przez pewien czas. Towar możesz zamówić także przez telefon. Oferujemy bezpieczne płatności, wysyłka towaru jest realizowana za pomocą firm kurierskich.

Dostępność produktów jest widoczna na stronie internetowej, na niektóre towary należy poczekać kilka dni. Jeśli jednak towar znajduje się w magazynie, wówczas nie ma konieczności oczekiwania i dostawa odbędzie się bezzwłocznie. Wysyłamy towar kurierem DPD w 24 godziny.

W tygodniu od poniedziałku do piątku zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego w Olsztynie. Pracują tam nasi fachowcy z biura obsługi klienta. Możesz dokonać tam odbioru osobistego, odebrać towar zamówiony na naszej stronie, a także zrobić zakupy czy dokonać zwrotu towaru. Koniecznie przyjdź do nas w godzinach pracy sklepu stacjonarnego.

Odwiedzaj regularnie naszą stronę www i pierwszy dowiedz się o aktualnych promocjach i nowościach.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter