Brak produktów w koszyku.

Przylgi kurierskie i foliopaki

Przylgi kurierskie i foliopaki

Przylgi kurierskie

Przylgi kurierskie są nieodzownym elementem przesyłki, znacznie ułatwiają i przyspieszają proces pakowania i nadawania paczki lub listu. Są to przezroczyste, samoprzylepne kieszenie znane również jako kangurki czy doklejki, do których możemy włożyć wszelkie dokumenty związane z przesyłką, takie jak list przewozowy, fakturę, paragon, a nawet drobne części montażowe. Wykonane z mocnego tworzywa jakim jest folia LDPE sprawią, że dokumenty dołączone do przesyłki będą odpowiednio zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi, szczególnie deszczem i wilgocią, oraz uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak otarcia czy zagniecenia. Mocny klej użyty do produkcji przylgi kurierskiej pozwala na szybkie i trwałe przyklejenie jej do paczki i zapewnia, że ważne dokumenty nie zgubią się podczas transportu. Fakt, że przylga jest samoprzylepna oszczędza zarówno czas przy pakowaniu, ponieważ przyklejenie jej zajmuje dosłownie chwilę, ogranicza zużycie taśmy klejącej, a także sprawia, że paczka wygląda estetycznie i dobrze się prezentuje. Przylga kurierska jest permanentna, co ułatwia zlokalizowanie i identyfikację przesyłki kurierskiej, a także umożliwia skanowanie kodu QR umieszczonego na dokumencie przewozowym.

W ofercie na stronie naszego sklepu znajdą Państwo przylgi kurierskie w dwóch rozmiarach 160×110 mm oraz 225×160 mm pakowane po 50 sztuk.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Foliopaki kurierskie

Foliopaki to pewnego rodzaju koperty kurierskie wykonane z mocnej, nieprzezroczystej folii LDPE, zamykane za pomocą samoprzylepnego paska. Pozwalają na szybkie pakowanie zarówno dokumentów jak i drobnych przesyłek nie wymagających zabezpieczeń np. karton, czy dodatkowych wypełniaczy takich jak tektura falista czy koperty bąbelkowe. Stosowanie foliopaków znacznie przyspiesza proces pakowania, eliminując potrzebę używania taśmy klejącej czy folii stretch, jednocześnie zapewniając zawartości odpowiednie zabezpieczenie przed wodą, wilgocią oraz zabrudzeniami. Mocny klej zastosowany do produkcji foliopaków kurierskich pozwala zabezpieczyć przesyłkę przed niechcianym otwarciem czy dostaniem się do środka wody lub zabrudzeń. To szybki i prosty sposób pakowania przesyłek, który zastąpił tradycyjny karton i zrewolucjonizował sposób nadawania paczek. Nietransparentna folia, z której wykonano foliopaki zapewnia bezpieczeństwo, poufność i tajemnicę korespondencji. Otwarcie foliopaka nie jest możliwe bez jego całkowitego rozdarcia, co zapewnia ograniczenie niechcianego dostępu do zapakowanych produktów i sprawia, że dostawa jest bezpieczna. Jego biały kolor daje możliwość wpisania danych takich jak adres dostawy czy dane nadawcy wodoodpornym markerem, co znacznie ułatwia sortowanie i identyfikację przesyłki. Foliopaki z pakuj24.pl mogą być stosowane zarówno jako samodzielny produkt do pakowania, jak i jako ochrona do paczek z innych tworzyw takich jak karton czy papierowe koperty.

Oferujemy foliopaki o wymiarze 260×350 mm pakowane po 10 sztuk.

Inne produkty niezbędne do pakowania wysyłek kupisz w naszym sklepie. Sprawdź koniecznie.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter