Brak produktów w koszyku.

Kartony pocztowe

Kartony pocztowe

Wysyłanie przesyłek za pomocą poczty w wielu przedsiębiorstwach znajduje się na porządku dziennym. Mnóstwo zakładów magazynowych oraz hal produkcyjnych nadal zapewnia wysyłkę swoich towarów za pomocą usług oferowanych przez placówki pocztowe. Aby tego dokonać, należy zapewnić sobie dostęp do paczek o gabarytach ściśle określonych przez pocztę narodową lub inne firmy kurierskie. Oferta sklepu internetowego pakuj24.pl posiada w swoim asortymencie szeroki wybór kartonów przeznaczonych specjalnie do wysyłania zarówno mniejszych jak i większych gabarytowo przedmiotów – zgodnie z obecnie panującymi kryteriami dotyczącymi wielkości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Kartony pocztowe i ich zastosowanie

Przesyłki pocztowe powinny być nadawane w kartonach wytwarzanych z tektury o odpowiednio wysokim stopniu wytrzymałości. Koniecznie muszą one wykazywać odporność wobec silnych uderzeń, wstrząsów, oraz innych obrażeń mechanicznych, które mogą mieć miejsce podczas transportu. Pakowanie towarów powinno odbywać się tylko i wyłącznie przy pomocy kartonów pocztowych o minimalnej liczbie trzech warstw, a w przypadku wysyłek między krajowych – pięciu. Produkty wytwarzane stricte pod wysyłki dokonywane spod szyldu poczty polskiej powinny również rygorystycznie podchodzić do kwestii gabarytowej paczek.

Każdy producent świadczący usługi wobec branży opakowań musi zadbać o odpowiednie spełnianie obowiązujących regulacji wielkościowych nie tylko poczty, ale również pozostałych przewoźników. Kartony pocztowe określa się za pomocą rozmiarów od XS do XXL. Dzięki zdecydowaniu się na zakup kartonu specjalnie przeznaczonego do wysyłek pocztowych, nie będziemy musieli dodatkowo zamartwiać się kwestią samej ceny owej wysyłki – będzie ona bowiem doskonale nam znana już podczas dokonywania zakupu opakowania.

Na korzystaniu z kartonów o zestandaryzowanych wymiarach opiera się spora część zarówno firm świadczących usługi przewozowe, jak i sprzedawców internetowych.

Kartony pocztowe dostępne w ofercie naszego sklepu

Sklep internetowy pakuj24.pl jest w stanie zaoferować szeroki wybór kartanów tworzonych specjalnie pod wysyłki pocztowe. Jesteśmy w stanie zagwarantować, iż produkty z tej kategorii wykonywane są tylko i wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości trój- lub pięciowarstwowych tektur.

Nasze kartony produkowane są w pełni ekologiczny sposób oraz podlegają recyklingowi. Nasz wszechstronny asortyment gwarantuje wybór między opakowaniami o różnych rozmiarach, w tym o gabarytach określanych ogólnie jako XS, S, M, L, oraz XL.

Jesteśmy w stanie potwierdzić, iż ich właściwości fizycznie są w stanie zapewnić bezpieczny transport dla przedmiotów o różnych kształtach. Nasz sklep oferuje tylko i wyłącznie sprawdzone produkty od zaufanych dostawców, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić, iż nawet przedsiębiorstwa zajmujące się na pełen etat wysyłaniem niestandardowych przedmiotów powinny być w pełni zadowolone.

Niski koszt zakupu nawet dużej ilości kartonów pocztowych powinien zachęcić wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z naszych usług – nie tylko dzięki samej niewielkiej opłacie ponoszonej podczas nabywania tekturowych opakowań, ale też i oszczędności podczas procesu nadawania paczek. Możliwość wyboru kartonów o różnych wymiarach wraz z połączeniem z wysoką trwałością każdego z nich jest w stanie zagwarantować pełne zadowolenie nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Jeśli więc na co dzień korzystamy z wysyłania przesyłek pocztowych, to z całą pewnością powinniśmy zdecydować się na skorzystanie z usług sklepu pakuj24.pl. Gwarantujemy, iż znajdujący się w naszym asortymencie towar wykonany jest z materiałów o najwyższej jakości oraz trwałości na niekorzystne warunki. Zachęcamy do osobistego sprawdzenia jakości naszych kartonów, nie tylko pocztowych, ale i paletowych, przeznaczonych do wysyłki za pomocą paczkomatów, fasonowych, oraz wielu innych rodzajów opakowań dostępnych na naszej stronie. Posiadamy również wiele innych akcesoriów związanych stricte z wysyłkami pocztowymi.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter