Brak produktów w koszyku.

Folia stretch ręczna

Folia stretch ręczna

Folia stretch ręczna (nazywana również folią polietylenową) jest doskonale znanym materiałem służącym do opakowywania przedmiotów, przesyłek kurierskich, czy ładunków magazynowych. Najczęściej stosowana jest ona do owijania towarów znajdujących się na paletach, co przykładowo ochrania go przed zsunięciem się z platformy. Jest ona także w stanie odpowiednio zabezpieczyć towar przed pobrudzeniem oraz przemoknięciem.

Folia stretch i jej zastosowanie

Jak nazwa bezpośrednio wskazuje, folia stretch ręczna przystosowana jest do manualnego jej użytkowania. Służy ona głównie jako materiał, którym owinąć można towary, aby dodatkowo je ochraniać. Dzięki niej unikniemy wszelkich problemów związanych z nietypowymi wymiarami naszych przesyłek.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Folia stretch ręczna chętnie wykorzystywana jest zarówno poprzez osoby prowadzące zakłady magazynowe, jak i świadczące usługi kurierskie. Folie stretch znane są ze swojej kleistości, dzięki czemu silnie przylegają do owiniętych towarów (jej przymocowanie nie wymaga użycia kleju). Nawet silne podmuchy wiatru oraz obfity deszcz nie są w stanie uszkodzić owej folii, zatem można ją przechowywać na zewnątrz. Towary znajdujące się na paletach, po odpowiednim owinięciu ich folią stretch, będą w stanie zachować odpowiedni poziom stabilności nawet podczas transportowania ich, przykładowo za pomocą wózków widłowych.

Warto również wspomnieć, iż folia stretch doskonali radzi sobie z ochroną produktów przed wilgocią. Jej wysoka rozciągliwość zapewnia zminimalizowanie problemów podczas używania, a przyleganie do przedmiotów będzie jeszcze silniejsze.

Rolki, na których znajduje się folia stretch ręczna, są bardzo lekkie, a ich używanie nie wymaga wkładu siły. Dodatkowo, możemy stosować je bez użycia jakichkolwiek maszyn (jeżeli jesteśmy zainteresowani folią stretch przeznaczoną stricte do użytku maszynowego, zapraszamy do odpowiedniej podkategorii “Folia stretch maszynowa“). Na rynku możemy odnaleźć wiele produktów o różnym stopniu rozciągliwości oraz kolorze – w zależności od parametrów podanych przez producenta.

Folie stretch ręczne dostępne w naszym sklepie

W sklepie pakuj24.pl możemy zakupić folie stretch przeznaczone do użytku ręcznego o najróżniejszych parametrach.

Najbardziej podstawowym oraz popularnym wyborem jest Folia stretch ręczna transparentna, której poziom rozciągliwości wynosi 150%. Jak sama nazwa wskazuje, jest w pełni przezroczysta. Może zostać wykorzystana do owijania oraz zabezpieczania przedmiotów w formie pojedynczej, lub też zbiorowo – przykładowo znajdujących się na paletach. Sprzedawana przez nas folia stretch transparentna występuje w kilku rozmiarach, o różnej szerokości oraz długości. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia z tak zwaną “rączką” w zestawie.

Kolejnym, częstym wyborem naszym klientów, jest Folia stretch ręczna czarna. Podobnie jak jej biały odpowiednik, rozciągliwość plasuje się na poziomie 150%. Wykorzystanie czarnej folii jest praktycznie identyczne – owijanie pojedynczych oraz zbiorowych towarów. Jedyną różnicą jest to, iż nawet jednokrotnie owinięcie wystarczy, aby w pełni zamaskować zawartość. Jest ona stosowana zatem do zabezpieczania przedmiotów, które nie powinny być wystawiane na ekspozycję.

Pozostałe ręczne folie stretch dostępne w naszym sklepie to jej białe oraz niebieskie odpowiedniki. Zarówno Folia stretch ręczna biała, jak i Folia stretch ręczna niebieska, posiadają parametry identyczne do swoich poprzedniczek. Wyróżniają się one jedynie kolorem; obydwa warianty doskonale maskują zawartości owiniętych nimi przesyłek. Uwaga: nie należy mylić folii o kolorze białym z folią transparentną – znacznie różnią się one poziomem przeźroczystości.

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą dotyczącą folii stretch, w tym również z jej maszynowymi odpowiednikami. W naszym asortymencie znajdują się także dyspensery przeznaczone specjalnie do folii ręcznych – znacznie ułatwiają one owijanie przesyłek. Przy zakupie jakiejkolwiek folii stretch z naszego katalogu, można być pewnym, iż otrzymamy produkt wykonany z materiałów o najwyższym stopniu jakości.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter