Brak produktów w koszyku.

Dyspensery do folii stretch

Dyspensery do folii stretch

W praktycznie każdej hali magazynowej lub zakładzie produkcyjnym używanie folii stretch stoi na porządku dziennym. Używana jest przede wszystkim do zabezpieczania towarów zamieszonych na paletach, dzięki czemu będą mogły one utrzymać odpowiedni poziom stabilności. Dzięki temu, wykonywanie na nich operacji, takich jak przenoszenie czy transportowanie wózkiem widłowym, będzie mogło odbywać się w znacznie wygodniejszy sposób. Owijanie przedmiotów folią stretch w sposób manualny może być jednak czasochłonnym zajęciem, dlatego też w asortymencie naszego sklepu znaleźć można specjalne dyspensery do folii stretch, dzięki którym aplikacja stanie się prosta i przyjemna.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dyspensery do folii stretch w branży opakowań

Dzięki owemu produktowi, proces pakowania przebiega znacznie sprawniej, niż podczas wyłącznie ręcznego użytku; dyspenser do folii stretch jest metalowym urządzeniem przeznaczonym do pomocy użytkownikowi podczas manualnego owijania przedmiotów.

Dyspensery są urządzeniami bardzo trywialnymi w swojej budowie. Ich konstrukcja opiera się na mocnej, zwykle metalowej ramie, do której przymocowane są obrotowe wałki, na które nakładamy naszą folię strech. Dzięki temu, nie będziemy musieli martwić się o obracanie nadgarstków podczas owijania niewygodnych paczek czy palet. Dodatkowo, posiadają one wygodne uchwyty, których trzymanie jest bez porównania bardziej komfortowe, niż obejmowanie folii bezpośrednio.

Ułatwienie pracy dzięki dyspenserom

Odpowiednie używanie dyspenserów do folii stretch pomoże odciążyć plecy oraz stawy osoby użytkującej – nie wymaga bowiem użycia siły. Oprócz samej wygody, proces pakowania przebiega również znacznie sprawniej, głównie za sprawą mniejszej liczby czynności do wykonania podczas owijania. Zredukowane zostaje również zużycie folii, co bezpośrednio przekłada się na zmniejszone wydatki finansowe firmy.

Dobrej jakości dyspenser do folii stretch zapewnia nie tylko wygodny uchwyt narzędzia, ale też i szybką wymianę rolek. Owijanie folią stretch może stać się znacznie prostszym zadaniem – wystarczy zdecydować się na zakup odpowiedniego do nich dyspensera.

Dyspenser do folii stretch w naszym sklepie internetowym

W naszym sklepie oferujemy zakup dobrej jakości dyspensera, dzięki któremu wszystkie wykonywane przez was prace z użyciem folii stretch staną się znacznie przystępniejsze. Odznaczają się one najwyższą jakością oraz trwałością, dzięki czemu będzie można korzystać z nich przez bardzo długi czas. Jesteśmy w stu procentach przekonani, że dyspenser dostępny w ofercie naszego sklepu sprawi, iż prędkość wykonywania pracy przez pracowników znacząco wzrośnie, a ich poziom zmęczenia widocznie się obniży.

Owe dyspensery sprawdzą się doskonale w dużych firmach, ale też i przedsiębiorstwach na mniejszą skalę. Produkt ten sprawdzi się szczególnie w miejscach pracy, w których dochodzi do pakowania towarów o bardzo niestandardowych wymiarach. W połączeniu z niesamowitą oszczędnością pieniędzy, okazuje się, że dyspenser jest przedmiotem koniecznym w każdym magazynie.

Niska cena i wysoka jakość mogą iść w parze

Oferta sklepu internetowego pakuj24.pl posiada dyspensery o bardzo niskiej cenie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu jakościowego produktu. Ich zakup wiąże się z wydaniem niespełna kilkunastu złotych, a rozwiązanie to przynosi za sobą wiele pozytywnych, pod względem ekonomicznym, skutków. Znacznie oszczędniej jest bowiem jednorazowo wydać pieniądze na odpowiednie dyspensery, niż przepłacać na przestrzeni wielu lat za niepotrzebne straty materiałów. Produkty znajdujące się w naszym sklepie są w stanie zagwarantować maksymalną precyzję podczas wykonywania pracy.

Dodatkowe potwierdzenie, że dyspenser jest produktem wartym zakupu, stanowi fakt, iż wiele firm potwierdza znaczący wzrost produktywności swoich pracowników od momentu rozpoczęcia korzystania urządzenia. Warto zatem zaopatrzyć się w narzędzia ułatwiające aplikacje folii – jest to długofalowa inwestycja, której koszt nie wynosi sporo. Gorąco zachęcamy do skorzystania z dyspenserów dostępnych w naszym sklepie.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter