Brak produktów w koszyku.

Tuby brązowe z zatyczkami

Tuby brązowe z zatyczkami

Tuby z zatyczkami — kiedy mogą się przydać?

Takie produkty można wykorzystać do łatwego przechowywania różnych papierowych przedmiotów. Mogą to być na przykład kalendarze, mapy, reklamy, plakaty czy inne podobne produkty. Zwijając je w rurkę i umieszczając w takiej tubie, możemy mieć pewność, że nie zostaną one zniszczone lub przypadkowo pomięte. Dodatkowo świetnie sprawdzą się też do przenoszenia i transportu tych przedmiotów. Będą służyć jako futerał dla różnych produktów, od ulotek po wszelkiego rodzaju gadżety, ceramikę i alkohole. Wszystko zależy od wielkości, jakości i wykonania danej tuby.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Tuba kartonowa — jak wygląda produkcja?

Warto zauważyć, że tuby brązowe z zatyczkami są bardzo ekologicznym rozwiązaniem. Ilość plastiku (jeśli w ogóle on się znajduje) jest bardzo mała. Możemy znaleźć go jedynie na zatyczkach, ale też nie jest to pewne. Zatyczki do tub często również są wytwarzane z kartonu lub innych tanich tworzyw. Używając tych przedmiotów, nie musimy martwić się, że zanieczyszczamy naszą planetę. Ich produkcja zaczyna się od posadzenia małego drzewa, gdy urośnie, zostanie ścięte, zmielone i przerobione na papier lub tekturę. Zrobienie takiej tekturowej tuby wraz z zatyczkami w komplecie nie jest tak szybkie, jakby wykonać ją z plastiku, ale również nie trwa to bardzo długo. Przekłada się to oczywiście w koszty, ale cena takiej tuby tekturowej nie jest wysoka. Koszty zależą też od jej rozmiaru. W naszym sklepie ceny zaczynają się już od kilkudziesięciu groszy! Warto wspomnieć, że tuby kartonowe są grube i wytrzymałe. Dzięki temu podczas transportu nie ma możliwości, że zostanie ona pogięta czy przygnieciona. Jedyną rzeczą, która może ją zniszczyć, jest woda. Gdy zostanie zamoczona, to karton zmięknie, ale gdy szybko zabierzemy ją od wody, to zawsze jest opcja wysuszenia. I wtedy opakowanie będzie mogło nam dalej służyć.

Jaką tubę kartonową wybrać?

Decydując się na zakup brązowej tuby tekturowej, warto postawić na jakość. Jeśli dobrze wybierzemy, to będzie ona mogła służyć nam nawet przez kilka lat. Wszystko zależy też od tego, jak będziemy o nią dbać, ale wykonanie to podstawa. Przed zakupem dobrze jest też zdecydować, co będziemy w niej trzymać i zapoznać się z wymiarami tych produktów. Wszystko po to, by uniknąć sytuacji, w której dane rzeczy nie zmieszczą się do zakupionej tuby lub okaże się ona za dużą i będzie zajmować zbyt dużo miejsca. Jeśli chcemy, by nasz futerał był bardziej oryginalny lub żeby wpasował się do jakiegoś miejsca, to możemy wziąć pod uwagę pomalowanie go czy ozdobienie. Na tekturze łatwo się rysuje, więc może to też być świetne zajęcie na przykład dla dziecka, a ładną, ozdobioną tubę można potem jeszcze lepiej wykorzystać.

Podsumowując, tuby brązowe z zatyczkami są świetnym rozwiązaniem do przechowywania różnych ulotek, kalendarzy, materiałów reklamowych czy mnóstwa innych rzeczy. Są one stosowane i chwalone przez dużą ludzi. Z pewnością sprawdzą się świetnie w wielu sytuacjach. W naszym sklepie oferujemy różne rodzaje tub najwyższej jakości! Na pewno znajdą się takie, które będą odpowiednie. Gwarantujemy, że nie będziesz żałować tego zakupu!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter