Brak produktów w koszyku.

Taśma PP

Taśma PP

Podczas transportowania przedmiotów na magazynach, przykładowo przy pomocy palet, powinniśmy zadbać o odpowiednie ich zamocowanie. Pomocna w tym przypadku może okazać się taśma polipropylenowa, spotykana również pod nazwą taśma bandująca, lub też skrótowo: taśma pp. Dzięki odpowiedniemu jej użytkowaniu będziemy w stanie zabezpieczyć wszystkie najcenniejsze materiały, a nasze palety oraz pojedyncze przedmioty będą posiadały odpowiedni poziom stabilizacji oraz mocowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Niska cena, szerokie zastosowanie

Taśmy polipropylenowe używane mogą być zarówno do mocowania przedmiotów na paletach, jak i położonych luzem. Taśmy PP wyróżniają się spośród tłumu głównie za sprawą bardzo dobrych parametrów technicznych oraz wytrzymałości wobec niekorzystnych warunków.

Ich wysoka popularność na rynku przemysłowym pojawiła się dzięki uniwersalności – ich prosta budowa oraz sposób użytkowania sprawia, iż są w stanie odnaleźć one swoje zastosowanie w praktycznie każdym miejscu, czy to wielkich halach magazynowych, czy podczas prostych prac domowych.

Do atutów taśmy PP z całą pewnością warto zaliczyć również ich relatywnie niską cenę – w porównaniu do jej bardzo wysokiej wytrzymałości, trwałości, oraz długowieczności, można stwierdzić, iż jej koszt jest zabawnie niski.

Taśma PP stanowi tanią alternatywę dla taśmy stalowej. Porównując parametry między tymi dwoma przedmiotami, szybko można dojść do wniosku, iż są one praktycznie identyczne. Na rzecz taśmy polipropylenowej przemawia jednak jej wcześniej wspomniana niska cena.

Owe taśmy są w stanie zapewnić przede wszystkim bezpieczne zapakowywanie przedmiotów. Ich użytek jest również bardzo prosty oraz szybki – tak więc nawet początkujący użytkownicy zupełnie bezproblemowo powinni nanieść precyzyjne jej ilość na materiał.

Polipropylen, z którego wykonana jest taśma, jest odporny na naciągania oraz odkształcenia. Aby ułatwić sobie pracę z taśmą PP, warto jest zaopatrzyć się w odpowiednio przeznaczone do niej akcesoria, dzięki którym aplikacja stanie się jeszcze łatwiejsza.

Wśród ostatecznych zalet używania taśmy PP do pakowania towarów, warto również wspomnieć o jej wysokiej odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak obfite opady deszczu. Zarówno wysokie, jak i niskie temperatury również nie będą dla niej przeszkodą.

Taśma PP w ofercie naszego sklepu

W naszej ofercie znaleźć można taśmę PP, która przez naszych klientów jest powszechnie używana w najróżniejszych pracach magazynowych oraz remontowych.

Nasze taśmy służy do łączenia ładunków znajdujących się zarówno na paletach, jak i luźnych elementów między sobą. Jej uniwersalne parametry sprawiają, iż może być ona używana i manualnie, i przy pomocy maszyn.

Taśma polipropylenowa dostępna w naszym sklepie zakupiona może być w różnych szerokościach oraz grubościach. Różnią się one od siebie długością, a także maksymalnym obciążeniem.

Oferujemy również naniesienie jednokolorowego nadruku na ową taśmę, już przy zamówieniu w ilości 60 rolek.

Gwarantujemy, że sprzedawane przez nas taśmy polipropylenowe wytwarzane są z materiałów o najwyższym stopniu jakości, dzięki czemu przy ich pomocy będziemy mogli spiąć materiały oraz produkty różnorodnego rodzaju. Stosowane one mogą być w przemysłach produkujących meble czy tartakach. Za ich pomocą połączymy ze sobą także płytki ceramiczne, brukowe, oraz kamienne.

W ofercie naszego sklepu odnaleźć można również najróżniejsze akcesoria przeznaczone specjalnie do taśm spinających, dzięki którym będziemy mogli w należyty sposób utrzymać ich naprężenie.

Podsumowując: wszystkie przytoczone powyżej właściwości taśm polipropylenowych powinny jednoznacznie sprawić, iż nawet najbardziej wymagający klienci będą w pełni zadowoleni z użytkowania. Niezależnie więc, czy będziemy stosować je do użytku komercyjnego, w pracy na magazynie, hali produkcyjnej, czy też będzie ona pomocna przy okazji wykonywania najróżniejszych prac domowych (przykładowo remontów) – to z całą pewnością sprawdzi się ona w swojej roli doskonale.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter