Brak produktów w koszyku.

Tuby białe z zatyczkami

Tuby białe z zatyczkami

Tuby białe z zatyczkami

Tuby białe z zatyczkami to niesamowicie praktyczny produkt mający szeroko pojęty zakres zastosowań.  Najczęściej to najprostszy sposób na przesłanie przedmiotów o niestandardowym kształcie lub wymiarach. Mogą stanowić również formę zabezpieczenia rysunku lub szkicu, nie zajmując przy tym zbyt dużej ilości miejsca w pracy czy w domu. Tuby białe z zatyczkami  stosujemy również jako tuleje do nawijania materiałów, nici, foli czy papieru. A przy odrobinie wyobraźni  mogą również posłużyć jako opakowanie do prezentu dla naszych bliskich.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dbajmy o środowisko

Tuby papierowe stosowane już od wielu lat to nie tylko praktyczny sposób na przechowanie i wysyłkę. Jest to idealne rozwiązanie dla miłośników produktów ekologicznych. Materiał z których są wykonane sprzyja środowisku naturalnemu, możemy je bez problemu utylizować i poddać procesowi recyklingu. Dzięki temu możemy połączyć praktyczne z przyjemnym  i bez problemy zadbać o nasze prace czy inne materiały, mając tym samym na uwadze dobro naszej planety.

Produkt idealnie zabezpieczony

Najczęściej stosowane do przechowywania map, obrazów, szkiców, tapet, plakatów, rysunków czy materiałów marketingowych. Ich trwałość oraz odporność na wszelkiego rodzaju oddziaływania zewnętrzne jest  dla nas idealnym rozwiązaniem podczas wysyłki np. projektów, wydruków czy również innych prac plastycznych. Kształt białej tuby z zatyczkami pozwala nam zabezpieczyć materiały papierowe, dając nam stuprocentową pewność, że przedmiot nie zostanie trwale zgięty lub uszkodzony w inny sposób. Dzięki zatyczkom cały produkt staję się bardziej praktyczny oraz pozwala nam na szybkie i proste zamykanie i otwieranie tuby. Tak przechowany materiał możemy bez problemu wysłać w jakiekolwiek miejsce i nie musimy się martwić że w trakcie procesu wysyłki zostanie uszkodzony oraz w jakiej jakości nasz produkt trafi w ręce odbiorcy.

Szeroki zastosowanie białych tub z zatyczkami

Ich zakres zastosowań sprawił że tuby białe z zatyczkami zyskały wielu zwolenników na całym świecie. Głównie stosowane w korporacjach w celach mailingowych, poprzez ich nietuzinkowy kształt. Pozwalają nam na przechowywanie materiałów papierowych czy arkuszy o nieszablonowym kształcie czy wielkości. Jednym czynnikiem na który warto zwrócić uwagę przy zakupie odpowiedniego rozmiaru potrzebnej nam tuby jest z pewnością szerokość danego arkusza. Idealnie sprawdzają się również przy organizacji miejsca pracy. Z ich pomocą możemy z łatwością uporządkować i posegregować dokumenty w naszym miejscu pracy.

Również w społeczności artystycznej są niesamowicie praktyczne. Dzięki nim możemy bezpiecznie przechowywać szkice, rysunki czy inne prace plastyczne. A ich podręczny kształt pozwala nam na bezproblemowe przenoszenie naszych dzieł w inne miejsca bez konieczności zgięcia prac.

Kolejnym popularnym zastosowaniem tub jest nawijanie na nich różnego rodzaju materiałów, nici , tapet, foli czy arkuszy. Dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu możemy wybrać dla nas najbardziej optymalne rozwiązanie. Sprawdzają się idealnie przy każdym rodzaju nawlekanego materiału, a dzięki grubej tekturze pozwalają nam nawlec  materiał o dużej masie.

Bezproblemowo, bezpiecznie i praktycznie

Szeroko pojęty zakres zastosowań pozwala nam stwierdzić że tuby białe z zatyczkami to nietuzinkowe rozwiązanie dla wielu z nas. Oprócz wielu praktycznych zastosowań możemy wykorzystać je również do zapakowania prezentu lub kilku drobiazgów dla naszych najbliższych. Każda z tub posiada właściwości ochronne, a spiralna tektura z której jest wykonana pozwala nam zabezpieczyć dany produkt w znaczącym stopniu. Tuby białe z zatyczkami najczęściej wykonywane są z litej tektury, dzięki temu możemy być pewni że każdy przechowywany arkusz jest w pełni zabezpieczony. Dostępne w wielu rozmiarach pozwalają nam na zakup tuby dostosowanej do naszych potrzeb, a kolor biały, zyskuje minimalistycznym wyglądem. Łatwe w użyciu, praktyczne oraz bezpieczne dla naszych materiałów – tuby z pewnością będą tylko zyskiwać na popularności wśród wielu klientów.

Sprawdź też nasze inne propozycje z kategorii tuby i tuleje tekturowe.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter