Brak produktów w koszyku.

Kątowniki tekturowe

Kątowniki tekturowe

Kątowniki tekturowe stosowane są głównie podczas transportu ciężkich elementów, które chcemy uchronić przed uszkodzeniem. Ich twarda struktura umożliwia protekcję praktycznie całego ładunku, ale przede wszystkim idealnie zabezpiecza narożniki oraz brzegi opakowań. W sklepie pakuj24.pl znajduje się dużo rodzajów owych kątowników o najróżniejszych parametrach, zachęcamy więc do zapoznania się z ich rodzajami.

Narożniki tekturowe i ich właściwości

Kątowniki kartonowe są świetnym przedmiotem dla osób poszukujących nowych sposobów na ochronę towaru przed usterkami. Często zdarza się bowiem, iż podczas transportu nasze produkty ulegają uszkodzeniom, czy to poprzez uderzenia, wstrząsy, lub zarysowania. Można jednak uniknąć niepotrzebnego stresu z tym związanego, i to w dodatku niskim kosztem. Narożniki tekturowe są bardzo tanie, ale zarazem wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki ich strukturze sprawdzą się doskonale zarówno podczas ochraniania opakowań pojedynczych, jak i całych zbiorów. Typowe czynności magazynowe, takie jak przenoszenie, przerzucanie, transport na wózkach widłowych, załadunek, oraz rozładunek, nie będą stanowiły już żadnego zagrożenia dla naszych produktów.

Niewątpliwą ich zaletą jest także zdolność do recyklingu, gdyż zrobione są z materiałów w stu procentach przyjaznych środowisku naturalnemu. Gwarantujemy również, że wszystkie narożniki kartonowe znajdujące się w naszym sklepie, wykonane są z materiałów o najwyższej jakości oraz trwałości, przy użyciu odpowiedniego kleju. Zapewniamy, że przy ich pomocy wszystkie krawędzie zostaną ochronione, a przedmioty przechowywane na magazynie i znajdujące się podczas transportu będą w pełni bezpieczne.

Kątowniki tekturowe w naszym sklepie

W asortymencie sklepu pakuj24.pl znajdują się kątowniki tektury litej. Doskonale ochraniają one różne rodzaje ładunków, przykładowo paletowych. Zapewniają one także odpowiedni poziom ich wzmocnienia oraz stabilizacji. Są przyjazne wobec środowiska naturalnego i poddajemy je recyklingowi. Można zamówić je w wielu wariantach wymiarowych, w tym parametrach takich jak: szerokość skrzydełek, długość, oraz ilość sztuk w paczce. Istnieje również możliwość wyboru swoich własnych, indywidualnych wymiarów zamówienia. Owe kątowniki tekturowe dostępne są w dwóch kolorach, szarym oraz białym. Ich jaśniejsze odpowiedniki są dodatkowo powlekane polietylenem, który wykazuje silne właściwości wodoodporne.

Oprócz kątowników z tektury litej, w naszym sklepie pakuj24.pl znaleźć można również te wykonane z tektury falistej. Narożniki te składają się z trój- lub pięciowarstwowej tektury o różnych kategoriach zafalowań oraz masie. Dzięki niej, przedmioty najbardziej narażone na obrażenia będą miały zapewniony odpowiedni poziom protekcji, i z całą pewnością nie zostaną nieumyślnie uszkodzone.

Nie tylko kątowniki ochronne

Oprócz samych właściwości ochronnych, przed przykładowo uderzeniami, wstrząsami, lub innymi obrażeniami mechanicznymi, kątowniki tekturowe doskonale radzą sobie również w zabezpieczaniu ładunków w inny sposób. Krawędzie te bowiem niwelują także przesuwanie się towaru, dzięki czemu nie wypadnie on z palety lub innej platformy, na której się znajduje.

Niekoniecznie również muszą być one używane jedynie podczas wykonywania prac magazynowych lub korzystania z usług firm przewozowych. Świetnie sprawdzą się również w każdym gospodarstwie domowym – czy to przy przenoszeniu mebli (kątowniki kartonowe, dzięki swojej miękkiej powierzchni, będą w stanie ochronić również panele lub kafelki ulokowane na podłożu), czy podczas remontów, aby ochronić krawędzie przedmiotów.

Kątowniki ochronne, wraz z innymi środkami ochraniającymi, na przykład przy użyciu folii stretch, są w stanie zapewnić niemal idealną ochronę naszego towaru. Materiał, z którego są one wykonane, jest wytrzymały i doskonale nadaje się do ochrony przed uszkodzeniem przedmiotów. Jest również bardzo łatwy do magazynowania, gdyż po odpowiednim złożeniu ma on małe gabaryty i nie zajmuje dużej powierzchni.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter