Brak produktów w koszyku.

Folia ochronna UV

Folia ochronna UV

Niezależnie od tego, jaki typ działalności prowadzimy, powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy nasze miejsce pracy jest odpowiednio chronione przez promieniowaniem uv. W sklepie pakuj24.pl znaleźć można specjalne folie okienne, dzięki którym mniej intensywnych promieni słonecznych będzie w stanie uszkodzić nasze przedmioty i nas samych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dlaczego promieniowanie ultrafioletowe jest szkodliwe?

Zapewne nieraz słyszeliśmy o stwierdzeniu, jakoby promienie słoneczne dostarczały wielu potrzebnych witamin oraz polepszały nasze samopoczucie. Z drugiej strony jednak, bez przerwy ostrzegani jesteśmy przed negatywnym wpływem promieniowania ultrafioletowego zarówno na nasz organizm, jak też i na przedmioty. Obydwa te stwierdzenia są jak najbardziej prawdziwe, odpowiedzą jest jednak umiar. Zarówno nam, jak i naszym rzeczom, nie stanie się krzywda, jeżeli promienie słoneczne będą docierały w umiarkowanym stopniu. Czasem jest to jednak niemożliwe, przykładowo za sprawą silnie oszklonego pomieszczenia, dlatego też warto jest rozważyć zakup folii okiennych ochraniających przed promieniowaniem uv.

Owe światło wykazuje właściwości elektromagnetyczne, emituje we wszystkich zakresach fal, a jego źródłem jest słońce. Uszkadza zarówno włókna kolagenowe w skórze, jak i przedmioty nieożywione, których powierzchnia pokryta jest mniej wytrzymałym materiałem.

Odpowiedzią jest folia okienna anty uv

Słońce emituje promieniowanie ultrafioletowe, a my zapewniamy przed nim skuteczną ochronę. Jednym z najlepszych przedmiotów, w jaki możemy się zaopatrzyć, jest folia ochronna uv – samoprzylepna, wykonana w całości z polietylenu, posiada filtr ochronny przed promieniowaniem ultrafioletowym. Sprawdzi się ona doskonale, gdy nasze szyby będą potrzebowały dodatkowego zabezpieczenia. Użyć można jej również do pokrywania najróżniejszych blach oraz innych tworzyw sztucznych. Z kolei używany przez nas klej na bazie dyspersji akrylowej nie pozostawia żadnych śladów podczas usuwania folii.

Folia anty uv wykorzystana może być w wielkich halach magazynowych i witrynach sklepowych, ale nie zaszkodzi również zastosowanie jej w domowym zaciszu.

Nasze folie ochronne charakteryzuje całkowita redukcja promieni słonecznych. Skutecznie utrudniają one przedostawanie się szkodliwego światła do wnętrza naszych pomieszczeń. Dodatkowo, zaciemniają pomieszczenia i zmniejszają poziom nagrzewania się szyb. Przedwczesne starzenie oraz blaknięcie przedmiotów może być teraz w łatwy sposób zwalczone – wystarczy jedynie zdecydować się na nasze folie okienne.

Folia wygodna w użyciu

Nie powinniśmy mieć najmniejszego problemu podczas montażu owych folii okiennych – ich nakładanie jest intuicyjne, a za sprawą specjalistycznego kleju również wygodne.

Już nawet jeden metr bieżący jest w stanie znacznie ograniczyć przedostawanie się szkodliwych promieni do naszych pomieszczeń. Warto również wspomnieć, iż jedna warstwa, w większości przypadków, będzie zupełnie wystarczająca, aby ochronić nasze produkty (na przykład meble) przed niepotrzebnym biernym uszkadzaniem.

Nasze folie okienne dostępne są w kilku wariantach, o różnej szerokości oraz długości. Na naszej stronie internetowej znajduje się również zakładka z poradami oraz bezpośrednim kontaktem z obsługą klienta – w razie jakichkolwiek wątpliwości w doborze folii lub odpowiednim zwalczaniu promieniowania ultrafioletowego – służymy pomocą.

Zachęcamy więc do dokładnego przeczytania informacji umieszczonych na naszym sklepie, aby dokonać jak najwłaściwszego dla nas wyboru. Nie zapominajmy, że promieniowanie ultrafioletowe niesie za sobą wiele negatywnych skutków, i oprócz ochrony samych produktów, powinniśmy przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo samemu sobie. Światło słoneczne może mieć zbawienny wpływ na nasze zdrowie oraz kondycję, ale szybko pozytywy mogą przeobrazić się w negatywy – dlatego też ochrona powinna być naszym priorytetem, czy to w postaci folii anty uv, czy też jakiegokolwiek innego przedmiotu dostępnego w asortymencie naszego sklepu.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter