Brak produktów w koszyku.

Kartony 3-warstwowe

Kartony 3-warstwowe

Karton 3 warstwowy, wykonany z najwyższej jakości tektury 3 warstwowej o gramaturze ok 430 g/m2, który ma pomiędzy dwoma płaskimi warstwami zastosowanie tektur falistych tj. fali B ( fala niska) lub fali C (fala średnia). Fale te mają znaczący wpływ na trwałość zastosowanej tektury 3 warstwowej. Odpowiednie ułożenie fal jest kluczowa ponieważ gdy wszystkie warstwy są trwale ze sobą połączone, pełnią funkcję amortyzacji dzięki czemu chronią karton przed możliwymi zgnieceniami lub siłami zewnętrznymi.

Produkt ten cechuje trwałość oraz wytrzymałość podczas przenoszenia lub transportów. Zastosowanie tektury 3 warstwowej poprawia jakość i umożliwia w pełni korzystać z możliwości oraz funkcjonalności kartonów.

Wyświetlanie 1–15 z 38 wyników

Kartony należy przechowywać w miejscach suchych, bezpiecznych przed możliwymi opadami. Producent informuje, że karton podczas opadów może ulec zniszczeniu.

Idealny do zastosowania podczas:

  • przeprowadzki przestrzeni biurowych oraz prywatnych mieszkań
  • przechowywania lekkich i średnio ciężkich rzeczy np. dokumenty biurowe, dokumenty domowe/ prywatne, ozdoby świątecznie, materiały dekoracyjne,  ubrania sezonowe np. czapki, szaliki
  • wysyłek kurierskich i pocztowych, poprzez Inpost
  • przechowywania zabawek dziecięcych lub wykorzystywany jako domek dla lalek
  • dla posiadaczy zwierząt jako legowisko dla psa lub kota
  • przechowywanie zabawek dla pupili
  • jako pudełko na narzędzia w garażu
  • przechowywanie słoików na domowe weki
  • do pakowania prezentów świątecznych
  • kartony o dużych rozmiarach pozwalają na transport mebli lub innych większych przedmiotów.

Kartony możemy używać na wiele różnych sposobów, jedynym ograniczaniem jest nasza wyobraźnia. W wielu krajach europejskich kartony mają wszelakie zastosowania dla miłośników zbierania i kolekcjonowania różnego rodzaju przedmiotów, pamiątek z wakacji, przyborów kuchennych lub innych rzadziej używanych przyborów życia codziennego.

Karton 3 warstwowy jest produktem ekologicznym zgodnym z normami prawa polskiego oraz wytwarzanym w zgodzie z ekologią i ochroną środowiska. Zapewniamy że podczas produkcji wysokiej klasy kartonów nie ucierpiało żadne zwierzę.

Karton podlega w pełni recyklingowi, dzięki temu możemy nadać mu drugie życie, dzięki starannemu użytkowaniu możemy również kartony wykorzystać kilkukrotnie. Pozyskiwany papier do wytworzenia tektury dla nowych kartonów 3 warstwowych jest często z recyklingu. Producent stawia na ekologiczne podejście do produkcji kartonów.

Kartony występują w kilku różnych wymiarach, ze względu na wysokość oraz szerokość kartonów, wszystkie są dostępne na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kartonów 3 warstwowych oraz znalezieniem odpowiedniego dla siebie produktu. Zachęcamy do przemyślanych wyborów.

Dodatkowo możemy użyć wypełniaczy aby zachować większą stabilność w zapakowanych i transportowanych przedmiotach. Przy transporcie szklanych przedmiotów rekomendujemy dodatkowe zabezpieczanie w postaci dodatkowych wypełniaczy lub przekładek kartonowych.

Podczas wysyłki do klienta karton 3 warstwowy jest złożony na płasko, zabezpieczony folią przed uszkodzeniami zewnętrznymi. W momencie gdy produkt jest na magazynie z danej kategorii gabarytów, wysyłki następują w ciągu kilku dni od daty zamówienia.

Pudełko kartonowe jest łatwe w obsłudze i do samodzielnego złożenia. Odpowiednie złożenie dna kartonu daje możliwość użycia bez dodatkowych zabezpieczeń, w przypadku przechowywania ciężkich rzeczy rekomendujemy zabezpieczanie dna kartonu np. taśmą pakową brązową lub przeźroczystą również do znalezienia na naszej stronie.

Kartony pakowane są w paczki po 10 sztuk. Minimalny zakup to 1 paczka.

Ceny kartonów 3 warstwowych mogą się różnić w zależności od wymiarów. Ceny podawane na stronie są cenami jednostkowymi w kwocie netto.

Przed zamówieniem polecamy sprawdzenie dostępność wybranego gabarytu kartonu na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu oraz zamówień w naszym sklepie.

Dokładamy wszelkich starań aby spełniać oczekiwania naszych klientów i zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zamówienia.

Długość kartonu w mm

Szerokość kartonu w mm

Wysokość kartonu w mm

Kategorie

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter