Brak produktów w koszyku.

Etykiety papierowe A4

Etykiety papierowe A4

Etykiety papierowe to uniwersalny produkt papierniczy, który nadaje się do bardzo szerokiego zastosowania. Są bardzo proste w użyciu. Jedna strona dostępna jest do zapisania lub zadruku, a druga stronę pokrywa klej. W ten sposób etykiety papierowe są gotowe do natychmiastowego naklejenia na dowolnej powierzchni. Nadają się do szybkiego i łatwego znakowania produktów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Etykiety papierowe do drukarek

Etykiety papierowe umieszczane są na arkuszach o wymiarach kartki papieru A4. Ze względu na użyty rodzaj materiału mogą być używane w drukarkach. Ułatwia to stosowanie etykiet. Zamiast nanosić wszystkie dane ręcznie na naklejki, wystarczy włożyć etykiety do drukarki i wykonać odpowiedni nadruk.

Osobną kategorię stanowią etykiety termotransferowe czy etykiety foliowe. Są to etykiety wykonane w inny sposób niż etykiety papierowe. Etykiety termotransferowe czy etykiety foliowe stosuje się wtedy, gdy niezbędne jest otrzymanie bardzo trwałego wydruku.

Klej stosowany do produkcji etykiet papierowych zapewnia im idealne właściwości

Klej do etykiet papierowych charakteryzuje się specyficznymi właściwościami. Świetnie trzyma się podkłady, na którym umieszczone są etykiety, ale jednocześnie bardzo łatwo można etykiety papierowe odkleić od tego podkładu i umieścić na odpowiednim miejscu produktu.

Klej na etykiecie jest całkowicie bezpiecznym materiałem dla drukarek laserowych i igłowych. W czasie wydruku wzoru na etykiecie nie ma ryzyka uszkodzenia drukarki. Najczęściej używane jest klej akrylowy, który jest klejem bezpiecznym dla środowiska charakteryzującym się jednocześnie dużą trwałością.

Etykiety samoprzylepne — przykładowe zastosowanie etykiet w domu i firmie

Etykiety papierowe przeznaczone są do zastosowania w wielu branżach. Mogą zostać zapisane ręcznie lub wykorzystane do zadruku, dzięki czemu umieszczone na nich informacje są czytelne.

Etykiety papierowe stosowane jako etykiety adresowe w handlu detalicznym

Naniesienie na etykiety papierowe danych adresowych klienta pozwala stworzyć z nich naklejki ułatwiające wysyłkę produktów. Zamiast wypisywać adres klienta ręcznie na paczce lub przyczepiać do paczki adres wydrukowany na papierze, można po prostu skorzystać z naklejki adresowej. Dzięki temu skraca się czas szykowania paczki.

Zastosowanie etykiet papierowych do umieszczenia adresu na paczce wygląda profesjonalnie. Klient wyrabia sobie zdanie o firmie na podstawie m.in. wyglądu przesyłki. Warto więc zadbać o to, by jej strona wizualna spełniała odpowiednie standardy.

Etykiety papierowe sprawdzą się jako naklejki w firmie do oznaczania szaf / pudeł archiwizacyjnych / drzwi itp

Etykiety samoprzylepne pozwalają zachować porządek. Etykieta świetnie nada się do znakowania pomieszczeń, szaf, segregatorów, pudeł i innych przedmiotów. Umieszczone na niej informacje są wyraźne, a etykiety łatwe do naklejenia na różnej powierzchni.

Etykiety papierowe do oznaczenia żywności przygotowywanej w domu

Potrzebujesz oznaczyć słoiki albo butelki, w których umieściłeś domowe przetwory? Nanieś na etykiety papierowe odpowiednie napisy przy użyciu drukarki, a następnie naklej je na oznaczane produkty.

Etykiety papierowe mogą być wykorzystane jako etykiety dekoracyjne

Nanieś grafikę na etykiety papierowe przy wykorzystaniu drukarek laserowych. Stworzysz w ten sposób kolorowe naklejki, które mogą być przeznaczone zarówno do zabawy dla dzieci, jak i jako naklejki konkursowe albo ozdobne.

Etykiety papierowe są dostępne w różnych rozmiarach

Etykiety papierowe tworzone są z arkuszy papieru o formacie A4. W zależności od tego, jak zostanie on pocięty, etykiety mogą być w różnych rozmiarach. W najprostszej wersji na arkuszu mieści się tylko jedna etykieta samoprzylepna. W następnej kolejności dostępne są arkusze z 2, 4, 8, 16, 24 i 65 naklejkami. W ten sposób powierzchnia naklejki do pojedynczego wydruku może zostać idealnie dopasowana do własnych potrzeb.

Papier i klej wykorzystane do produkcji etykiet papierowych decyduje o ich ostatecznej jakości. Etykiety mogą być w różnych kształtach, najczęściej jednak spotkać się można z podziałem na prostokątne naklejki.

Etykiety drukowane znajdują zastosowanie w wielu branżach

Branża tekstylna, logistyczna, produkcja żywności — wszędzie tu etykiety papierowe znajdą zastosowanie. Posłużą do oznaczenia produktów w celach informacyjnych. Papier jest tanim materiałem i dlatego etykiety papierowe znalazły tak szerokie zastosowanie w handlu.

Etykiety papierowe dostępne w ofercie naszego sklepu

Etykiety papierowe to produkty, których nie może zabraknąć w żadnej firmie. Dlatego wybór etykiet w naszej ofercie jest taki szeroki. Etykiety papierowe pakowane są w paczki po 100 arkuszy. W zależności od wielkości etykiet daje to od 100 do 650 naklejek gotowych do wykorzystania nawet do znakowania produktów.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter