Brak produktów w koszyku.

Kątowniki z tektury falistej

Kątowniki z tektury falistej

Tektura to materiał o szerokim zastosowaniu, który sprawdza się między innymi jako dobry sposób do zabezpieczania produktów przeznaczonych do pakowania. Wśród popularnych elementów znajdują się także narożniki tekturowe. Taka forma, w które wykorzystujemy kątowniki tekturowe to świetne rozwiązanie do zabezpieczenia brzegów i rogów w przypadku mebli, urządzeń RTV i AGD. Wykorzystując kątowniki ochronne można zabezpieczyć produkty w trakcie przechowywania jaki w trakcie transportu. Warto więc przyjrzeć się temu i zobaczyć jak można wykorzystać kątownik kartonowy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Czym charakteryzują się kątowniki tekturowe?

Mówiąc o tym jak wykorzystuje się tektury warto zapoznać się z tym jakie właściwości kryją za sobą wykonane z tektury falistej kątowniki. Należy wskazać, że kątowniki kartonowe to produkty ekologiczny, tektury pozyskiwane są z makulatury.

Jeśli chodzi o kątowniki kartonowe możemy kupić produkty wykonane z tektury falistej, która ma gęstą strukturę i dlatego w przypadku tak wykonanych kątowników tekturowych mamy gwarancję ich odporności na zniszczenie. W ten sposób można oczekiwać, że kątowniki z tektury falistej będzie można wykorzystywać wielokrotnie. Zobacz też do czego przydaje sie tektura falista i jakie ma właściwości.

Zadbaj o bezpieczeństwo przesyłek

Najbardziej narażone na zniszczenia elementy warto wiec takimi kątownikami dodatkowo zabezpieczyć. Kartony i wykonane z nich kątownik bez problemu można przycinać, dzięki czemu szerokość kartonu, wysokość kartonu, długość kartonu mogą być bez problemu dopasowane do elementu, który ma zostać zabezpieczony. Na pewno wśród tych kwestii, które trzeba mieć na uwadze to fakt, że wykonane z tektury litej kątowniki gwarantują również ochronę w miejscach narażonych na działanie wilgoci. Można więc ocenić, że kątowniki tekturowe to rozwiązanie dopasowane do oczekiwań wielu klientów.

Gdzie kupować wykonane z tektury falistej kątowniki?

Dostępne na rynku kątowniki są zróżnicowane, dlatego w przypadku wyboru konkretnych produktów warto zapoznać się z tym co oferują producenci. Zakupu warto dokonać w sklepie internetowym bądź w sprzedaży tradycyjnej w firmie, która ma długoletnie doświadczenie w produkcji elementów wykonanych z kartonu. Wybierając wyłącznie sprawdzone produkty od doświadczonych producentów można oczekiwać, że kątowniki tektury sprawdzą się doskonale.

Bogaty wybór materiałów do pakowania

Wybierając produkty wytwarzane przez firmę specjalizującą się w branży opakowań można będzie oczekiwać, że wybrane formy zabezpieczeń pozwolą nam na dostarczenie produktów w stanie nienaruszonym przez ich właściwe zapakowanie. Niezależnie czy kątowniki zamówi się z wysyłką czy z odbiorem osobistym możemy być przekonani, że firma specjalizująca się w temacie kątowników zapewni doskonały wybór produktów. Przy mniejszych zamówieniach dobrym wyborem będzie również oferta sklepu internetowego proponującego produkty służące bezpiecznemu pakowaniu.

Odbiór kątowników u producenta

W przypadku odbioru osobistego w godzinach pracy sklepu stacjonarnego będzie można również zapoznać się na własne oczy z bogatą ofertą kątowników jakie producenci wprowadzają na rynek. Producent, który oferuje kartony będzie w stanie także zaproponować wykonanie kątowników na zamówienie. Będzie to doskonały wybór jeśli chodzi o firmy transportowe, które regularnie potrzebują kątowników dla swoich przesyłek. Wszechstronny asortyment u producentów oferujące kątowniki z tektury litej i falistej to szansa na wybór właściwych dla siebie produktów.

Właściwy sposób na zabezpieczenie palet

Wybierając kątowniki kartonowe można między innymi liczyć na to, że ich zastosowanie będzie dobrym sposobem na przygotowanie palet do transportu. Wybierając o odpowiednich wymiarach długość kartonu i odpowiednie narożniki tekturowe będzie można stworzyć rozwiązanie, które zapewni zabezpieczenie palety i jej stabilizację. Poza tym wykorzystane tak kątowniki kartonowe to również świetny sposób na to, by przeznaczona do transportu paleta dobrze się prezentowała.

Wyposażaj zakład produkcyjny w kątowniki

Zakłady produkcyjne powinny więc mieć na wyposażeniu kątownik kartonowy w szerokim wyborze rozmiarów, by dzięki nim wygodnie przygotowywać swoje przesyłki do transportu. To również dla klientów dodatkowe potwierdzenie, że zamówione produkty będą dobrze zabezpieczone. To szansa na to, by towar dotarł do klienta bez obaw o jego zniszczenie.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter