Brak produktów w koszyku.

Tacki i skrzynki tekturowe

Tacki i skrzynki tekturowe

Tacki i skrzynki tekturowe

Szukasz lekkiego i wytrzymałego opakowania? Skrzynki tekturowe to idealny sposób na pakowanie i transportowanie dowolnych produktów w bezpieczny sposób. Dzięki swojej uniwersalności, nasze skrzyneczki będą pomocne zarówno w dużych firmach, jak i prywatnych domach.

Ekologiczne, jednorazowe i w dobrej cenie? Tacki tekturowe są niezbędnym elementem wyposażenia firm gastronomicznych, które mają na uwadze dobro planety. Warto się w nie zaopatrzyć również dla prywatnych potrzeb, z pewnością będą przydatne na rodzinnym grillu za miastem.

Tace i skrzynki – wygoda

Nasze pudełka wykonane są z wysokiej jakości kartonu fasonowego, który charakteryzuje się szczególną wygodą podczas składania. To specjalnie wycięta tektura, która została ponacinana w taki sposób, aby jej złożenie było jak najbardziej intuicyjne i jak najszybsze. Dzięki tej metodzie można zaoszczędzić wiele trudu i czasu, szczególnie przy kompletowaniu większych zamówień.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Złożonych skrzyneczek nie trzeba dodatkowo zabezpieczać, co ogranicza zużycie dodatkowego materiału np. folii lub stretchu. Skrzynki można poukładać na sobie, bez obaw o ich uszkodzenie w transporcie. Takie rozwiązanie ułatwiają specjalne wypustki i nacięcia, które utrzymują ułożone kartony w nienaruszonym stanie.

Podobnie jak tektura falista, tekturowe tacki wykonane są z solidnej tektury, która sprawdzi się podczas serwowania wielu potraw, również tych tłustych. Złożone tacki zajmują wyjątkowo mało miejsca, co ma szczególne znaczenie zarówno na firmowym zapleczu, jak i w domowej szufladzie.

Tektura pięciowarstwowa – jakość

Opakowania powstały przy użyciu tektury pięciowarstwowej, która gwarantuje wysokie bezpieczeństwo transportowanych towarów. Nasze skrzynki ochronią delikatne produkty przed obiciem i zniszczeniem podczas załadunku lub transportu. Tworzywo to zamortyzuje wszelkie upadki towaru.

Tektura pięciowarstwowa jest wyjątkowo lekka, ale i równie wytrzymała. Sprawdzi się idealnie przy pakowaniu cięższych produktów, bez obaw o ich uszkodzenia. Minimalna waga samej skrzyneczki przysłuży się do komfortu podczas przenoszenia towarów, ponieważ nie doda pakującemu dodatkowego obciążenia. Gramatura metra kwadratowego tektury pięciowarstwowej wynosi jedynie 600 gramów.

Opakowania tekturowe w trosce o środowisko

Karton fasonowy służy do składania bez użycia kleju, co ma swoje pozytywne odzwierciedlenie zarówno w wygodzie, jak i w ekologii. Opakowania pokryte klejem i zabezpieczającą go taśmą znacznie utrudniają proces wtórnego wykorzystania odpadów. Nasze tace i skrzynki są wykonane w całości z tektury, dlatego też są w 100% ekologiczne i nadają się do recyklingu.

Zachęcamy do wielokrotnego używania naszych opakowań, co dzięki ich porządnemu wykonaniu i trwałości jest proste do zrealizowania. Niemniej jednak, tekturowe skrzyneczki są jednym z najlepszych rozwiązań przy wyborze opakowań jednorazowych. Plastik lub styropian to zdecydowanie najbardziej inwazyjne tworzywa.

Tacki tekturowe – uniwersalność

Tekturowe tacki sprawdzą się idealnie wśród klientów indywidualnych. W prywatnych domach posłużą one jako jednorazowy talerzyk podczas grilla czy pikniku ze znajomymi, lub do zaserwowania dzieciom przekąski podczas rodzinnego przyjęcia, zastosowań jest naprawdę wiele.

Wybór naszych tacek polecamy również wszelakim firmom gastronomicznym czy organizatorom imprez plenerowych. Takie tacki ograniczą zużycie plastiku, co ma ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach a jednocześnie pozwolą na ich jednorazowe użycie.

Skrzynki tekturowe – uniwersalność

Tekturowe skrzyneczki posłużą do przenoszenia dowolnych przedmiotów i towarów. Sprawdzają się świetnie w firmach transportujących owoce i warzywa, jaki i w piekarniach czy cukierniach przechowujących nawet najdelikatniejsze wyroby np. babeczki. Ważną cechą skrzyneczek jest możliwość poukładania ich na sobie, co ogranicza ilość potrzebnego miejsca na zapleczu czy w magazynie.

Warto zaopatrzyć się w nasze skrzyneczki również na poczet indywidualnych potrzeb. Przenoszenie jakichkolwiek przedmiotów staje się znacznie bardziej komfortowe i bezpieczne. Skrzyneczki mogą posłużyć również jako miejsce do przechowywania.

 

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter