Brak produktów w koszyku.

Kartony na ryby wędzone

Kartony na ryby wędzone

Odpowiednio zapakowane ryby są kluczowe dla ich prawidłowego transportu. Aby Klient był zadowolony, towar musi zachować swoją świeżość i dotrzeć do konsumentów w nienagannym stanie. Mięso i ryby to jedne z trudniejszych wyzwań, przed którymi staje kurier. Jednak niestety nawet najlepszy dostawca nie sprawi, że produkt dotrze pod wskazany adres w nienaruszonym stanie. Pakowanie produktów jest podstawowym warunkiem, by ryby wędzone nadawały się do spożycia. Mogą to zapewnić dedykowane kartony na ryby. Warto wybierać opakowania wysokiej jakości, które dostosowane są do kontaktu z żywnością. Nie każdy karton spełnia te wymogi, dlatego polecamy zawsze zapoznać się z informacjami przy wyborze konkretnego rozwiązania.

Podczas pakowania ryb nie można pomijać dodatkowego zabezpieczenia, szczególnie w przypadku bardziej tłustego produktu, który może zmoczyć opakowanie. Warto zastosować np. folię aluminiową lub dodatkowy papier, by dostawa przebiegła maksymalnie bezproblemowo.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Czym może skutkować nieprawidłowe dobranie pakowania ryb?

Pierwszą rzeczą, która przychodzi nam do głowy, gdy myślimy o wędzonych rybach, jest ich zapach. Podczas transportu i dostawy istotne jest, by nie był on zbyt intensywny. Opakowania powinny zapewniać pewien stopień izolacji, by zapach nie wydobywał się przesadnie z pudełka.

Kartony na ryby wędzone stanowią również ochronę produktów, by nie uległy zniszczeniu podczas transportu. Zanim mięso trafi pod wskazany przez Klienta adres, musi często przebyć długą drogę. Dobre pudełka przyczyniają się do zmniejszenia ryzyka uszkodzenia towaru.

Choć sam proces wędzenia ryb zapobiega rozwojowi w nich mikroorganizmów, odpowiednie ich przechowywanie również bezpośrednio wpływa na świeżość gotowych produktów.

Opakowania powinny być też estetyczne i trwałe. Karton, który nie wymaga klejenia, zapewni szybsze pakowanie i da możliwość zapoznania się Klientowi z towarem, który otrzyma. Dzięki czemu nie będzie konieczności rozcinania opakowania przy odbiorze.

Zamrożone ryby wymagają jednak innego zabezpieczenia. Opakowanie z kartonu może przemoknąć i nie jest w stanie zapewnić odpowiedniego przechowywania produktów. Mięso ryb wędzonych jednak nadaje się do przewożenia w wysokiej jakości pudełkach i mogą zachować swoją świeżość na długo.

Opakowania wielozadaniowe

Nasze opakowania sprawdzą się nie tylko w przypadku pakowania ryb. Są uniwersalne i doskonale nadają się również do przewożenia i przechowywania innych towarów w zależności od konkretnych potrzeb. Opakowania z kartonu wykorzystywane są w szeroko pojętej gastronomii, gdzie ryby i mięso muszą być dobrze zabezpieczone oraz w przypadku przewożenia cateringu okolicznościowego lub przekąsek takich jak kanapki, ciasta, koreczki itp. Tutaj też opakowania muszą spełniać wymogi sanitarne i ułatwiać transport produktu.

Dostawa, a odpowiedni karton do mięsa

Kartony na ryby dostępne w naszym sklepie dostosowane są do przechowywania ryb wędzonych. Nie wymagają klejenia i wykonane są z wytrzymałej tektury 3 warstwowej. Opakowania są więc w pełni ekologiczne i podlegają biodegradacji. Wytrzymały karton gwarantuje bezpieczeństwo produktów i minimalizują wpływ czynników, które mogą doprowadzić do uszkodzenia mięsa. Pakowanie wówczas staje się prostsze ze względu na zapewnienie optymalnych warunków przechowywania podczas transportu.

Sklep udostępnia informacje, które dają Ci możliwość dostosowania kartonu do wagi ryb. Różnią się długością i szerokością, jednak w przypadku zamawiania większej ilości, zalecamy wcześniejszy bezpośredni kontakt, by ustalić dostępność towaru. Nasza obsługa postara się pomóc w doborze najlepszego rozwiązania i poinformuje o dostępności danego rozmiaru produktu.

Dodatkowo, jeśli zależy Ci na tym, by Twoja marka stała się bardziej rozpoznawalna możesz zlecić nam wykonanie nadruku. Na opakowaniu mogą znaleźć się takie informacje jak: logo firmy, kontakt (numer telefonu, mail) lub opis tego, co znajduje się wewnątrz pudełka. Opcja ta możliwa jest przy zamawianiu powyżej 1000 sztuk opakowań.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter