Brak produktów w koszyku.

Taśmy pakowe

Taśmy pakowe

Taśma pakowa to taśma klejąca służąca do zaklejania kartonów i przesyłek. Stanowi niezbędny element zabezpieczania paczek. Taśmy klejące powinny znaleźć się więc w każdym sklepie internetowym, dla którego liczy się wysoka jakość pakowania przesyłek.

Taśmy pakowe pozwalają bezpiecznie spakować wysyłany towar. Są łatwo dostępne, mają szerokie zastosowanie i ułatwiają sprzedaż wysyłkową.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Rodzaje taśm pakowych i klejów

Taśmy pakowe mogą być wykonane z różnych materiałów, a każdy z nich zapewnia taśmie inne właściwości. Można więc znaleźć taśmy pakowe z różnego rodzaju tworzyw (polipropylen i polichlorek winylu) jak i z papieru czy folii. Jedną stronę taśmy pokrywa klej, dzięki temu jej używanie staje się bardzo łatwe a pakowanie przesyłki wygodne. Może też przydać Ci się taśma z nadrukiem która jest w naszej ofercie.

Taśmy pakowe na kleju akrylowym

Taśmy pakowe samoprzylepne z klejem akrylowym znajdą zastosowanie do pakowania produktów o małej wadze. Należy pamiętać, by używać tych taśm pakowych w temperaturze pokojowej. Przy niższych temperaturach taśma traci swoje właściwości i może nie nadawać się do zaklejania kartonów.

Akryl jest klejem bezpiecznym dla środowiska. Różne rodzaje taśm pakowych akrylowych pozwalają dostosować wybraną taśmę do własnych potrzeb.

Ten rodzaj taśm pakowych należy do najtańszych materiałów. Charakteryzują się jednak dobrą elastycznością i kleistością, dlatego stanowią idealne rozwiązanie dla większości sklepów internetowych. Zaklejanie paczki z wykorzystaniem taśmy pakowej jest szybkie i bezpieczne.

Taśmy pakowe kauczukowe

Taśmy pakowe z klejem kauczukowym mogą zawierać kauczuk syntetyczny lub naturalny. Ze względu na swoją dużą wytrzymałość wykorzystywane są do zabezpieczania cięższych przesyłek.

Taśma pakowa z klejem z kauczuku syntetycznego

Te taśmy pakowe charakteryzują się wysoką siłą klejenia. Taśma pakowa z klejem z kauczuku syntetycznego jest odporna na wilgoć i jest przezroczysta. Nadaje się do zastosowania w różnych warunkach pogodowych i jest najbardziej uniwersalna.

Trwałe taśmy klejące typu solvent

Kauczuk naturalny służy do uzyskania kleju solvent. Jest to produkt, którego wytrzymałość na niskie temperatury jest bardzo duża, dlatego znajduje zastosowanie w przemyśle. Świetnie nadaje się do pakowania kartonów o dużej wadze. Solvent ma bardzo dużą siłę klejenia, a taśmy pakowe oparte o ten rodzaj kleju sprawdzą się zarówno przy pakowaniu ręcznym jak i automatycznym.

Taśmy samoprzylepne solvent to taśmy specjalistyczne. Pozwalają na transport paczek w bardzo szerokim zakresie temperatur (od -20 do +60 stopni Celsjusza).

Pakowe taśmy z nadrukiem logo firmy

Producenci taśm pakowych dostarczają na rynek także taśmy z gotowym nadrukiem. Umożliwia to łatwe oznaczenie opakowania w sytuacji, gdy potrzebujemy zaznaczyć, gdzie znajduje się góra a gdzie dół paczki, albo że przesyłki mają być transportowane ostrożnie. Do pakowania przesyłki możemy użyć zwykłych taśm pakowych i nakleić na karton tylko kawałek taśmy z nadrukiem, albo całą przesyłkę zakleić taśmą z informacją.

Producent taśm pakowych może wyprodukować także taśmy pakowe z logo firmy. Jest to rozwiązanie pozwalające zwiększyć rozpoznawalność marki i może być stosowane jako zabieg marketingowy. Cena za rolkę taśmy pakowej z nadrukiem jest uzależniona najczęściej od wielkości zamówienia.

Taśmy samoprzylepne dostępne w ofercie naszego sklepu

W asortymencie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór taśm do pakowania. Oferowane produkty znajdują się w naszych magazynach, dlatego zamówienie możemy zrealizować natychmiast, a dostawa może nastąpić już na drugi dzień.

Taśmy pakowe to akcesoria, których nie może zabraknąć przy przygotowywaniu przesyłki. Same kartony nie są wystarczającym zabezpieczeniem wysyłanych produktów. Skorzystaj z naszej oferty i znajdź taśmę pakową najlepszą dla Twoich potrzeb.

Wygodne pakowanie przesyłek to nie tylko dobór odpowiednich kartonów i taśm pakowych. To także dodatkowe materiały ułatwiające proces pakowania. Dlatego w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór dyspenserów do taśm samoprzylepnych.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter