Brak produktów w koszyku.

Taśma papierowa z nadrukiem

taśma papierowa z nadrukiem - kupuj w hurtowni Pakuj24

Obecnie coraz większą uwagę przykłada się do personalizacji zarówno opakowań, jak i akcesoriów wykorzystywanych do pakowania. Przedsiębiorstwa, by promować, swoje marki wykorzystują taśmy papierowe z nadrukiem firmowym, logowane kartony oraz personalizowane drobne upominki. Wszystko to by jak najlepiej reklamować wizerunek swojej firmy.

Taśma pakowa z nadrukiem firmowym to element opakowania, który wykorzystywany jest niemal we wszystkich branżach, kiedyś kartony kojarzyły się głównie z działalnością magazynów, a obecnie nawet mniejsze firmy chcą nadać wysyłanej paczce indywidualnego wyglądu.

By nadać personalizacji opakowaniom — taśma papierowa z nadrukiem

Taśmy papierowe, są jednym z najpopularniejszych sposobów promocji firmy. Dzięki temu, że nie są nachalne, tylko stanowią wykończenie i uzupełnienie opakowania. Są efektowne i zapadają w pamięć klientom. Dodatkowo forma ta jest dość niedroga, a spersonalizowane opakowanie podkreśla, że mamy do czynienia z firmą profesjonalną i poważną.

Papierowa taśma pakowa z nadrukiem logo firmy to niedrogi koszt, który znacząco nie wpłynie na budżet firmy, a z pewnością poprawi jej wizerunek.

taśma papierowa z nadrukiem - kupuj w hurtowni Pakuj24

                                      Zapraszamy po taśmy pakowe do naszego sklepu: https://pakuj24.pl/kategoria-produktu/tasmy-samoprzylepne/tasmy-pakowe/

Taśma pakowa — ciekawa alternatywa, tradycyjnych sposobów

Taśmy papierowe z nadrukiem firmowym są obecnie coraz częściej wykorzystywane w przedsiębiorstwach. Są one dobrą alternatywą dla klasycznej plastikowej taśmy.

Ekologiczne taśmy papierowe z własnym nadrukiem nadają się do recyklingu oraz umożliwiają dbałość o ochronę środowiska, a przy tym jednocześnie posiadają silną warstwę klejącą, która jest niezwykle odporna na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki temu możemy mieć pewność, że taśma z logo naklejana na opakowania produktu w pełni zapewni im bezpieczeństwo.

Na co zwrócić uwagę kupując taśmy papierowe?

Kupując taśmy papierowe z nadrukiem firmowym, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka szczególnych kwestii. Najważniejsza dotyczy tego, do jakich klejenia paczek i opakowań taśma klejąca będzie wykorzystywana. W zależności od tego, czy papierowa taśma pakowa będzie używana do klejenia kartonów, czy może kopert powinno wybrać się jej właściwą szerokość. Dodatkowo ważną sprawą jest nadruk umieszczony na taśmie. Chyba każdemu zależy, by logo było dobrze widoczne.

Sklep z taśmami pakowymi i nadrukiem - pakuj24

Taśma papierowa z nadrukiem, jako doskonały sposób na reklamę firmy

Taśma papierowa z nadrukiem, którym najczęściej jest logo firmy to nie tylko doskonały sposób pakowania przedmiotów, zapewniający im bezpieczeństwo, ale również ekologiczne taśmy papierowe to doskonały sposób na reklamę firmy.

Nadruk na taśmie z jednej strony nie rzuca się nachalnie, a z drugiej ciągle jest istotny i zauważalny dla klienta, który otwiera pudełko lub kopertę. Działając w ten sposób, przedsiębiorstwa utrwalają w pamięci Klienta informacje zawarte na taśmie.

Do czego wykorzystać taśmę papierową z nadrukiem?

Taśma papierowa z nadrukiem są to przedmioty wykorzystywane niemal w każdej firmie oraz biurze. Dzięki temu, że dostępne warianty taśmy są zróżnicowane, każdy z pewnością znajdzie taką, dopasowaną do konkretnych potrzeb.

Taśmy papierowe z logo firmy wykorzystywane są do zabezpieczenia różnego rodzaju pudełek oraz kopert.

sklep z produktami do pakowania wysyłki

Sprawdzona firma, gwarancją najwyższej jakości

Kupując taśmy papierowe i zlecając usługę nadruku dla firmy, warto skorzystać z usług znanej i sprawdzonej firmy, która gwarantuje najwyższą jakość usług. Firma Pakuj24 oferuje różnego rodzaju akcesoria do pakowania. Dodatkowo wśród taśm, do dyspozycji klienta oddawane są wykonane na różnych rodzajach kleju. Taśma może być wykonana na klejach akrylowych, hot melt lub solvent.

Każda klej został zaprojektowany, by wykorzystać go do konkretnych potrzeb i produktów.

Taśmy papierowe wykonane na kleju akrylowym są bardzo wytrzymałe na działanie promieni UV, nie podlegają procesom starzenia, a także są odporne na wysoką temperaturę i wilgoć. Klej do nich użyty gwarantuje, że utrzymają się nawet na śliskich powierzchniach. Drugi rodzaj kleju wykorzystany na taśmach to klej hot melt, dzięki niemu taśmy papierowe z nadrukiem są odporne na wysokie temperatury oraz na działanie wilgoci. Trzeci rodzaj kleju to kauczuk naturalny. Wykorzystanie kleju solvent sprawia, że taśmy papierowe będą się trzymały nawet na mrozie.

hurtownia opakowań i produktów do wysyłki

Taśmy pakowe papierowe — dlaczego warto je zamówić dla swojego przedsiębiorstwa?

Taśmy pakowe papierowe, są przedmiotem, który powinien być w każdym przedsiębiorstwie. Jeśli dodatkowo wzbogacimy je personalizowanym nadrukiem firmowym, to oprócz jej aspektów praktycznych zyskamy, ciekawy element reklamowy.

Taśmy mające nadruk z logo firmy są gwarancją właściwego zabezpieczenia transportowanych paczek i przesyłek. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości klejów takich jak hot melt czy klej solvent możliwość samoistnego otwarcia przesyłek a co za tym idzie, uszkodzenia znajdujących się w niej towarów zredukowana jest do minimum. A dzięki użyciu wysokiej klasy papieru kraft taśma papierowa, będzie również ciekawym elementem stanowiącym reklamę naszego przedsiębiorstwa. W szerokiej ofercie sklepu internetowego tuż obok taśm papierowych ciekawym produktem jest taśma samoprzylepna, która również będzie pomocna w pakowaniu paczek.

Taśma z logo firmy sprawi, że odbiorca paczki już od pierwszych chwil będzie wiedział, kto nadał przesyłkę. Czasem zdarzają się sytuacje, że nie wszystkie paczki klient chce odebrać, a nadruk pozwoli mu w kilka chwil rozpoznać, która z paczek jest tą pożądaną.

hurtownia kartonów i akcesoriów do wysyłki

Taśma papierowe z nadrukiem to również dbałość o ochronę środowiska.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju działalność prowadzi Twoja firma, jedno jest pewne, taśma papierowa sprawdzi się zawsze. Dzięki niej wysyłane przez przedsiębiorstwo produkty będą właściwie opakowane, co znacznie oszczędzi czas, a wysoka jakość kleju hot melt i kleju solvent daje gwarancje bezpieczeństwa paczek.

Klient, widząc pudełko zapakowane w karton lub kopertę i oklejone taśmą papierową z własnym nadrukiem firmowym z pewnością poczuje, że firma dba o właściwe kreowanie wizerunku i że ma do czynienia z profesjonalistami.

Nie przegap

1

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter