Brak produktów w koszyku.

Taśmy z indywidualnym nadrukiem

Taśmy z indywidualnym nadrukiem

Taśmy z indywidualnym nadrukiem

Każda paczka opakowana taśmą z firmowym logo firmy sprawia, że odbiór klienta jest zupełnie inny niż w przypadku taśmy, którą można kupić w zwykłym sklepie. Warto wykorzystać taśmy pakowe z tego względu, że projekt nadruku wykonujemy według gotowej propozycji klienta. Jeśli takiej nie ma, możemy także przygotować taśmy pakowe z nadrukiem indywidualnym przygotowanym przez naszych pracowników.

Taśmy pakowe

Taśma pakowa, taśmy samoprzylepne, czy te z własnym nadrukiem cieszą się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców. Teoretycznie niezależnie od rodzaju taśmy przesyłka dotrze, jednak warto wykorzystywać taśmy pakowe z nadrukiem firmowym logo, by wzbudzać w odbiorcy pozytywne skojarzenia. Dzięki spersonalizowaniu przesyłki taśma pakowa będzie powodowała, że firmowe logo będzie widoczne w standardowych rozmiarach.

Taśmy klejące

Nie można zapomnieć o tym, że taśma pakowa z odpowiednim rodzajem kleju zabezpiecza paczkę przed niepożądanym otwarciem. Projekt nadruku proponowany w naszej ofercie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Taśmy klejące z nadrukiem znajdujące się w naszej ofercie to wysoka jakość nadruku i logo. Istnieje także możliwość edycji grafiki wektorowej, tak, aby taśmy pakowe były jak najlepszej jakości.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Taśmy samoprzylepne z nadrukiem

Doskonałym rozwiązaniem niezależnie od tego czy jest to firmowe logo wchodzące dopiero na rynek dystrybucji, czy już doświadczony sprzedawca taśmy z nadrukiem sprawiają, że klient zupełnie inaczej odbierze zamówioną przesyłkę. Dużym ułatwieniem jest samoprzylepna taśma klejąca. Można bez zbędnego trudu wykorzystać taśmy pakowe z nadrukiem w przypadku usprawnienia procesu pakowania. Taśma firmowa, w której mogą być użyte kolory wg wzornika pantone sprawi, że producent taśm samoprzylepnych, jakim jesteśmy, zagwarantuje najwyższą jakość dostarczonych materiałów. Taśma firmowa z własnym nadrukiem to mistrzowskie posunięcie w przypadku pakowania książek, sprzętów AGD, czy biżuterii. Nie można zapomnieć o produktach z własnym nadrukiem, dzięki którym zapadniemy w pamięci klienta.

Taśmy samoprzylepne są oszczędniejsze w użyciu. Nie potrzebujemy dodatkowego kleju. W przypadku taśmy od razu jesteśmy gotowi, by nakleić ją na opakowanie. Taśma firmowa to także doskonały pomysł na to, by dodać na niej elementy dekoracyjne. Wszak otrzymanie paczki to jak prezent.

Logo firmy na taśmach klejących

Doskonałym posunięciem jest umieszczenie logo firmy na taśmach klejących. Powinno ono być doskonale widoczne, by nie było zamazanych elementów. Taśmy samoprzylepne to świetna propozycja dla przedsiębiorstw, które chcą, by nie tylko ich produkt był odpowiednio wyeksponowany, ale także samo opakowanie zachęcało do zajrzenia do środka. Zamiast korzystać z programu corel draw, możesz zlecić nadruk profesjonalistom.

Różne kleje w przypadku taśmy z nadrukiem

Taśma klejąca z nadrukiem:

Możemy wyróżnić różne kleje w przypadku taśmy z nadrukiem. Do najpopularniejszych możemy zaliczyć:

  • na bazie kleju solvent,
  • klej kauczukowy syntetyczny,
  • klej kauczukowy naturalny,
  • na bazie kleju hot melt,
  • klej akrylowy.

Taśma pakowa z nadrukiem

Zamówione w każdej firmie nadruki powinny mieć taśmę. Warto skorzystać z naszej oferty, gdyż nadruk jest wykonywany na podstawie przesłanego logo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda paczka ma odmienne właściwości. Z tego też powodu dopytujemy w jakich warunkach będą wykorzystywane nadruki dla klienta. Dowolny program graficzny po stronie przedsiębiorstwa przygotuje program, który w oczach klienta będzie świetnym rozwiązaniem dla taśmy z nadrukiem. Pomożemy ustalić fonty zamienione na bardziej czytelne lub te które są aktualne wśród taśm pakowych.

Wybierany rodzaj kleju musi być odporny na niskie temperatury oraz być dostępny w opcji full color. Mocny klej taśm pakowych w każdej firmie jest pożądanym elementem. Wysyłane obiekty muszą być poprawnie zapakowane w taki sposób, aby taśmę pakową nic nie rozerwało w czasie transportu.

Taśmy pakowe z nadrukiem z pakuj24.pl to także taśma samoprzylepna oraz ta na klej akrylowy. Wykonujemy nadruki skrojone na potrzeby klienta. Nie martw się taśmami pakowymi. Sprawdź, co możemy dla Ciebie przygotować. Koniecznie zajrzyj do naszego sklepu i sprawdź naszą ofertę.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach

Zadzwoń do nas
0

telephone call
Zamów przez
tel. 570 040 244

Newsletter